Wpis z mikrobloga

@Gumaa: Zastanów się czy faktycznie jest Ci to potrzebne, też ostatnio przerabiałem temat biurek i stwierdziłem że jak mam płacić 1500 zł za silniczek którego użyję 5x w ciągu miesiąca to zrezygnowałem.

IKEA ma sporo biurek elektrycznych.

Swoją drogą nie wiem co trzeba robić przy pc by jednocześnie można było np chodzić na bieżni.
@Mintaa: Nie musisz chodzić, wystarczy że będziesz stał. Pozycja siedząca nie jest wcale optymalna nawet jeśli masz porządne krzesło. Sam nie jestem w stanie stać przy biurku mimo że w biurze takie posiadam, ale na przykład dość często zmieniam delikatnie wysokość - nie mam pojęcia dlaczego ale wydaje mi się, że tego dnia "tak będzie lepiej", więc w sumie cieszę się, że mam taką możliwość ( ͡º ͜ʖ͡
Jakie biurko stojące kupić?

A może szukać stelaża i blatu osobno? Jeżeli tak, to macie jakieś propozycje?


@Gumaa: Szukaj na osprzęcie Linak, z długą gwarancją (co najmniej 5-letnią, najlepiej D2D) i z serwisem pogwarancyjnym.

Najtańszy stelaż biurka siedź-stój oparty na podzespołach Linak to (chyba) obecnie Ikea Idåsen 003.207.23/802.995.34 za 2200zł (z 10-letnią gwarancją ale bez serwisu pogwarancyjnego). Niestety blaty Idåsen mają wypełnienie typu plaster miodu (co po zamocowaniu do niego uchwytu