Wpis z mikrobloga

Z jednej strony mają super halę, w której można by zagonic parobków i cos robić.
Z drugiej strony wyżej srają niz dupy mają, więc inwestor tasakiem obiera kokosy.
A mógłby to robic parobek, lub maszyna obsługiwana przez parobka....
Towar można by opylac na lokalnych rynkach, ale nieee bo właściciel trzech biznesów,
wolnościowiec chce je opylać w kontenerach od razu na marsa.

Hala spoko bo to coś większego niż gównoambasada, gówno hotel i
@ZlyMarcin: @eMinimi Przecież to nierób i dwie lewe ręce, on nic nie potrafi zrobić, on nawet nie potrafi się poprawnie wysłowić. Ten bar nie jest jego, hala też tylko w małej części. Zauważcie, że nigdy nie mówi, ja coś zrobiłem , zbudowałem tylko my zrobili, zainwestowali, zbudowali, jak rasowy komuch, wolnościowiec #!$%@?.
Jak dla mnie to kleszcz większy niż donejt.
@Harnas000: Przyznam, że wcześniej trochę tonowałem swoje wypowiedzi odnośnie tej hali ale teraz widzę jakość połączeń spawanych (choćby pachwinkę łączącą profil zamknięty prostokąt ze słupem wykonanym najprawdopodobniej z profilu HEA ewentualnie HEB) i wygląda to słabo. Dodatkowo na powierzchni słupa widać coś po czym można wnioskować, że elementy przed malowaniem nie zostały wyczyszczone nawet zwykłą szlifierką kątową już nie wspominając o śrutowaniu. Skutki w postaci ognisk korozji są widoczne już teraz
@Harnas000: z rozpędu zapomniałem dorzucić podstawę do tego o czym pisałem. Widząc takie coś nie przejmowałbym się za bardzo mrówkami ale zastanawiałbym się czy ze zwykłej oszczędności profile nie były na przykład łączone czołowo przez tego samego modela, który tak nasmarkał przy słupie. Ciężko byłoby zasnąć wiedząc, że bierzesz za coś takiego odpowiedzialność.
Pobierz
źródło: halaalenieMadrid