Wpis z mikrobloga

@wierzgontycymbale: w sesnie powiedzmy że to rozwiazanie, ale jak jest jakas apka na windows ktorej nie ma pod makiem to Parallels to taka wirtualna maszyna z windowsem, nie jest to tanie rozwiazanie ale idealnie sie sprawdza jak coś robie rzadko itp
@Gollumus_Maximmus: nie rozumiem jak można chwalić system od apple, dosłownie windows jest tysiąc razy prostszy w obsłudze, nie ma kretyńskich skrótów by wykonać zrzut, nie ma kretyńskich klawiszy cmd w miejscu gdzie normalnie powinien być alt itd. mac os to kompletna patologia, nawet linux nie jest tak skopany
@wierzgontycymbale: a ja się nie zgodzę xD Mam 2 lapki - Della (służbowy) i Macbooka w bardzo podobnych ramach cenowych (Dell 7420 i Macbook Pro). Nawet o do pracy nie korzystam z Della, tylko do tego co muszę (VPN do niektórych dostępów).

I jak się zgodzę, że macOS nie jest w 100% dopracowany (skróty klawiaturowe nie są intuicyjne na początku, buguje się w niektórych miejscach [miał być picrel ale akurat działaXD],
naktergal - @wierzgontycymbale: a ja się nie zgodzę xD Mam 2 lapki - Della (służbowy)...

źródło: xkBGHyV

Pobierz