Wpis z mikrobloga

Takie pytanie mam, jestem ciekaw waszego podejścia i ogólnie perspektywy. Taka sytuacja, że ludzie znają się już kilka ładnych lat, bez względu czy jest to znajomość nastolatków internetowa, czy jakaś normalna. Znają się kilka ładnych lat i mają dość burzliwą przeszłość. Sporo różnych sprzeczek, generalnie każda strona odwaliła i nie ma tak że np chłop jest zupełnie czysty a dziewczyna winna wszystkim akcjom, jest bardziej 50/50. I sytuacja jest taka że ten kontakt z przerwami, nawet kilkuletnimi, ale wraca. Po czasie któraś ze stron się odzywa i kontakt się ciągnie a że z wiekiem osoby są bardziej dojrzałe, tych spin już aż tak dużo nie ma, załóżmy że w pewnym momencie, po którymś odnowieniu kontaktu, on zostaje na długo. No i jest to wg was bardziej:
btw te osoby nigdy nie były w związku

1. Znak, że skoro mimo wszystko ci ludzie odmawiali kontakt, nie zapominali o sobie i za każdym razem im zależało na sobie, to muszą być sobie pisani i może wyjść z tego rzeczywista przyjaźń albo nawet coś więcej
2. Znak, że skoro już x razy znajomość się urywała, to kolejnym razem w końcu też się urwie i takie powracanie co jakiś czas jest bez sensu, nie ma w tym przyszłości. Najlepiej zamknąć temat i zapomnieć, dać już sobie spokój.
#pytanie #ankieta #rozkminy #przegryw #relacje #nastolatki #zycie

Jak uważacie?

  • Bardziej 1 26.3% (5)
  • Bardziej 2 73.7% (14)

Oddanych głosów: 19

  • 5
@Derezzed: dzięki. Czasem mam wątpliwości czy nie kreci sobie beki ze mnie ale wydaje się jakby wszystko co mi mówiła póki co było prawdą. Zobaczymy. Dzięki za powodzonka