Wpis z mikrobloga

#apustaja #pepe
Chop był u pana doktura, po skierowanie do innego doktura. I że Chop tam był pierwszy raz, to pan doktur poprosił jeszcze o wzrost i wagę. To Chop podał wzrost z dowodu, ale nie wiedział ile waży. I się okazało, że Chop waży 80 kg! Chop jest jednak trochę zawiedzion, bo nie dostał naklejki "dzielny pacjent", to Chop sobie to sam wynagrodził i kupił se krupki typu Moravskie Bambaryły Solene, Chop nie jad takich jeszcze.
obuniem - #apustaja #pepe
Chop był u pana doktura, po skierowanie do innego doktura. ...

źródło: 3fb

Pobierz
  • 20
  • 1
@mitchumi: O, proszę. Ty już chyba wcześniej jeździłeś na jakimś pierdku małym, to masz jakieś podstawy. Żeby mnie to nie zmiotło, ehh i żebym zdał za pierwszym, bo potem już pewnie terminu nie dostanę przed operacją i mi dofinansowanie przepadnie.
@obuniem: jeździłem 125
Jeżdżę w sumie ale silnik chodzi inaczej niż te kursowe. Tam na 1ce bez sprzęgła jedzie 12 kmh a mój 7 =)
Na ósemce patrz tam gdzie chcesz jechać a nie gdzie jesteś xd
Pytaj o to instruktora
via Android
  • 1
@mitchumi B zdałem za pierwszym, C za drugim, C+E za pierwszym, może A też się uda za pierwszym, podobno im ktoś głupszy, tym ma łatwiej, niech to będą prorocze słowa xD. Z pytaniami pewnie będę chłopa zalewał, poprzednio też tak miałem.
  • 0
@mitchumi: Ja do każdego prawka podchodziłem na #!$%@?, jak nie zdam, to nic się przecież nie stanie, spróbuję kolejny raz (teraz co prawda przydałoby się trochę inne nastawienie ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Stres był, ale stopniowo jak widziałem, że idzie mi dobrze, to malał.