Wpis z mikrobloga

Odpalanie syren z jakiejś okazji z dupy (jakaś kolejna czterdziestomilionowa rocznica powstania) kiedy tuż za granicą jest wojna i ogólnie napięta sytuacja światowa to giga niepowaga służb i robienie sobie żartów z sygnałów ostrzegawczych.
Jeszcze niech zaczną przerywać programy telewizyjne i audycje radiowe, żeby powiedzieć wiadomość z ostatniej chwili, że są dzisiaj imieniny Emmy i Jerzego, a jutro będą Agnieszki i Czesława ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#warszawa
  • 17
@TheIllusiveMan2:
1. Rok 2025
2. Moskwa jest w posiadaniu rakiety z głowicą nuklearną o zasięgu 40 000 km.
3. 'Generale Dupow, cel Nowy Jork'
4. czerwonyguzik.gif
5. Umierający z przedawkowania alkoholu naukowiec źle podłączył klona ardiuno.
6. Rakieta leci w drugą stronę.
7. Cel: Warszawa Praga Północ.
9. Rakieta w zasięgu radarów.
10. Trzeba ostrzec mieszkańców.
11. syrena.wav
12. 'GRAZYNA WYŁONCZ FAMILJADE JAKIEŚ ŚWIENTO JEST STÓJ NA BACZNOŚĆ MINUTA CISZY'
13.
Jak spadnie bomba atomowa na Warszawę i usłyszę syreny to pomyśle że pewnie kolejny strajk klimatyczny lub kolejna miesięcznica smoleńska


@TheIllusiveMan2: jak spadnie to będzie sygnał modulowany, a nie ciągły. ( )
@szybki_zuk: tak XD.
Warszawa to miasto opanowane przez lewicową propagandę (Trzaskowski sponsoruje różne organizacje z budżetu) - dużo jest "edukacyjnych" reklam w trmawajach/autobusach czy np. murale o płaceniu podatków (np. pod wiaduktem na kasprzaka). Albo takie banery zbudowane przez miasto które mierzą jak szybko jedziesz rowerem i dziękują ci ze to że wybrałeś go zamiast samochodu XD.
@TheIllusiveMan2: Trzaskowski jest z PO. PO jest konserwatywne, a nie lewicowe. A jeśli propaganda klimatyczna jest lewicowa to... źle świadczy o prawicy. Co w sumie nie dziwi, cieżko znaleźć pozytywy prawicy :D

murale o płaceniu podatków


@TheIllusiveMan2: o kolejna zajebista sprawa. Trzeba dawać odpór bzdurom o kradzieży.

Albo takie banery zbudowane przez miasto które mierzą jak szybko jedziesz rowerem i dziękują ci ze to że wybrałeś go zamiast samochodu XD.