Wpis z mikrobloga

@Goronco: A bilecik był? Znam osobiście kanarów, i patrząc co się w tym zawodzie odwala to aż głowa mała. Gadałem raz z kobietą kanarem to mi opowiadała, że w ciągu jednego dnia miała 3 akcję. Znajomemu chłop odgryzł palca innemu potem ktoś popsikał oczy, 3 akcji nie pamiętam. Też byłem świadkiem jak kobieta nie miała biletu i chciał uderzyć kanara takim wielkim krzyżem który miała na szyi. Więc jak się nie
Ja #!$%@? jakim to trzeba być nieudacznikiem życiowym żeby


@Goronco: nie kupić biletu za te 3-8 zł.

Z drugiej strony patrzę na post i masz #zlodzieje i chyba jest to dobrej jakości bait, tak że gratuluję! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cybulion nie zawsze wystarczy mieć bilet, przynajmniej w Krakowie. Ja np. ostatnio kupiłem bilet i w trakcie kasowania przez apke kanary rozpoczęły kontrolę. #!$%@? złodziejskie dały mi mandat twierdzac że kupiłem w trakcie kontroli bo ich zobaczyłem. Nie miałem czasu ani ochoty na rozmowę z policją przez doświadczenie. Mandat przyjąłem, napisałem reklamację i oddano mi pieniądze, bo kontrola została przeprowadzona po kupnie biletu ale #!$%@? kanar i tak zmarnował mi czas. Co
Do sklepu też idziesz i bierzesz bez płacenia co chcesz bo płacisz wbrew swojej woli tysiące złotych na różne instytucje?


@Rst00: Sklepy są prywatne i NIE SĄ częścią złodziejskiego aparatu publicznego, właściciele sklepów nie grabią mnie wbrew mojej woli z moich pieniędzy, nasze transakcje są dobrowolne wiec nie mam powodow, aby byc w stosunku do sklepów nieuczciwym.

nie ma to jak porównywać kompletnie różne rzeczy xD


@Rst00: No właśnie, sam
Pewnie najpierw chcieli się dostać do policji, potem do milicji a na końcu dostali się jedynie na kanara xD


@Goronco: niżej to już tylko złodzieje... gdyby narysować taką mapę #!$%@? to miałbyś w tym miejscu zaznaczony marker "TU JESTEŚ"