Wpis z mikrobloga

@visas: +1
I tak mi wszystko opodatkowali, stare baby jeżdżą za darmo, a ja zarabiając minimalną w wojewódzkim miałbym płacić jeszcze za jakieś autobusy i inne tramwaje 2 stówy miesięcznie. Inb4 to chodź pieszo
Sami se chodźcie pieszo pół godziny w jedną stronę do pracy fizycznej, gdzie robicie jak robot non stop ciągiem 8-10h z "przerwą na jedzenie 30 minut" (15 minut pracujesz za darmo), jestem ciekaw jak długo pożyjecie w
Dziękuję pan kanar za zepsucie dnia xd

Ja #!$%@? jakim to trzeba być nieudacznikiem życiowym żeby wykonywać pracę utrudniającą innym życie. Pewnie najpierw chcieli się dostać do policji, potem do milicji a na końcu dostali się jedynie na kanara xD


@Goronco: jesteś złodziejem i jeszcze narzekasz?
@Goronco: a ja się z tobą zgadzam, jebia nas w duże podatkami na każdym korku to powinni chociaż #!$%@? umożliwić ludziom dojazd do pracy za darmo xD tez #!$%@? cale lata na bilety i jestem z tego dumny
@Goronco: Jego praca to sprawdzić czy masz ważny bilet, bo komunikacji darmowej nie mamy. Nie wiń kanara, bo to nie wina chłopa, a użerać się musi z patusami każdego dnia.

To już nawet śmieszne nie jest, że nieudacznikiem nazywasz gościa, który wykonał swoje obowiązki i to ty świadomie się naraziłeś jadąc bez biletu znając tego konsekwencje.