Wpis z mikrobloga

Chciałem się serdecznie przywitać ze wszystkimi modowymi mirkami. Treści ode mnie już kilka razy się na #wypoku pojawiały z niezłym odzewem, postanowiłem więc przestać obserwować go anonimowo :)

Pogoda dzisiaj wiosenna, więc wybór padł na sprawdzony zestaw w smartcasualowych brązach.

#przywitanie #dziendobry #modameska #ubierajsiezwykopem #perelkizlumpeksu
UszatyBloger - Chciałem się serdecznie przywitać ze wszystkimi modowymi mirkami. Treś...

źródło: comment_NDmvrlGKVVSEtXRU1GhLrqX0B4dWZqYl.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
@UszatyBloger: Podobalo by mi sie jak były by laty na rękawach i ta wrzosowa koszula cos nie teges, nie jestem tez miłośnikiem jeansow.

ps: jakie buty do tego, sztyblety? czy mokasyny na 2 paski (zapomniałem nazwy, duble cos tam)
  • Odpowiedz
@iniekcja: Warto się przejść po wyprzedażach, bo rozpoczęły się ostatnie etapy i można wyrwać coś w naprawdę atrakcyjnych cenach. Ja jednak na koszule wydaję nie więcej niż 10 zł :) #lumpekspower

@-18: Koszula jest jasnobłękitna, bez szału, ale ma ładny kołnierzyk i jest uniwersalna. Ja miałem na sobie brogsy, sztyblety zagrałyby idealnie, ale jeszcze nie znalazłem odpiowiednich. Double monki też na propsie, jak na razie ich
  • Odpowiedz