Wpis z mikrobloga

-mieszkaj w małym mieście
-szukaj pierwszej pracy
-wyślij CV do każdej żabki, stacji benzynowej, sklepu i produkcji w mieście, w sumie jakieś 20 cv wysłanych
-nie odezwali się z ani jednego miejsca bo nie masz doświadczenia, jesteś za młody, nie masz książeczki sanepidowskiej, nie szukają pracowaników, ruhasz psa jak sra, cokolwiek
-dla wykopków i tak jesteś nierobem i pasożytem
#przegryw #praca #bekazwykopkow
jestem_tunowy - -mieszkaj w małym mieście
-szukaj pierwszej pracy
-wyślij CV do każde...

źródło: weirdW

Pobierz
  • 56
@jestem_tunowy: to idź osobiście i zapytaj czy nie potrzeba kogoś do roboty, albo oglos się na jakimś spotted okolicznym że szukasz roboty to się może ktoś odezwie kto potrzebuje, albo wie o tym że ktoś gdzieś szuka pracownika
-nie odezwali się z ani jednego miejsca bo nie masz doświadczenia, jesteś za młody, nie masz książeczki sanepidowskiej, nie szukają pracowaników, ruhasz psa jak sra, cokolwiek


@jestem_tunowy: a masz klauzule Rodo?
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i
@jestem_tunowy też jestem w podobnej sytuacji. Ja nawet jestem po studiach i nie mogę nic znaleźć w mojej okolicy. Nawet szukam w większym mieście sporo dalej od mojego miejsca zamieszkania licząc się z dłuższym dojazdem i też nic( ͡° ͜ʖ ͡°). Teraz to zastanawiam się nad wyjazdem do jakiegoś miasta Wojewódzkiego