Wpis z mikrobloga

@puchacz22 musicie stawać akurat na tym moście , gdzie ledwo się mieszczą dwa rowery, tylko po to żeby zrobić sobie zdjęcie? później inni muszą hamować, albo nie mogą się wyminąć , to jest mega oblegany most. jak chcesz sobie fotki porobić to idź góra, albo druga stroną mostu. Osobiście byłem świadkiem jak dzieciak się zderzył z dorosłym bo nie wiedział co ma zrobić. trochę wyobraźni
@puchacz22 no fantastycznie, stoicie jak durnie na ścieżce rowerowej, a pewnie jesteś pierwszym z tych co dojeżdża pieszych jak czubkiem palców stanie na ścieżce rowerowej. Po drugie stoisz bardzo blisko przystanku tramwajowego, gdzie jest zakręt i nawet jakbyś chciał to byś nie zauważył rowerzysty, albo za 5-10s byłby w twoim miejscu. gratuluje
@AbaddonLincoln mniej więcej takie, że jak jesteś dorosłym przewidującym człowiekiem to starasz się ograniczać zagrożenia. Już #!$%@?ąc od zwykłej kultury na drodze, bo to to już wogole dla niektórych abstrakcja. próbujemy aspirować do krajów zachodnich (ścieżki, rowery, propagowanie jazdy na rowerze) ale mentalności jak widać nie da się tak szybko zmienić i nadal głęboko jesteśmy jednak wschodem.
@puchacz22 to nie chodzi o męczenie, sam mi odpisujesz, więc nie wiem o co ci chodzi? no widać cały most, ale od centrum tam gdzie stoisz. Nie ważne, pozostaje tylko wierzyć że mentalność będzie się szybko zmieniać