Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy "nowy wykop" w ogóle wyśle powiadomienia do wszystkich, powyższych osób, ergo czy proszenie o wołanie wciąż ma sens.


@texas-holdem: Nie wyśle :-/ Przynajmniej ja nie dostałem choć wołałeś 40 minut temu. Dostałem tylko powiadomienie z tagu #texasbocachica.
@texas-holdem:

Nie masz bordo to nie możesz już chyba wołać aż tylu osób w jednym komentarzu.
Jest gdzieś napisana chyba ile osób można wołać zależnie od kolorku nicka ale jest to dość skrzętnie ukryte, bo po co użytkownicy mają wiedzieć, jeszcze by kociej mordy dostali ;)
Nie masz bordo to nie możesz już chyba wołać aż tylu osób w jednym komentarzu.


@blamedrop @dlugi_: Na "starym wykopie" była teoretycznie identyczna zasada (inne reguły wołania dla bordo i pomarańczy) a wklejałem wszystkie wołania w jednym poście i zawsze dochodziły (nie wiem, może przez odznakę VIP, nic tu nie jest transparentne).

Tutaj zwróć uwagę, że i tak podzieliłem na trzy posty, ponieważ "nowy wykop" automatycznie skrócił do długości jak widać
OK, rozbijam listę wołania na mniejsze posty – jak kogoś zawoła drugi raz to przepraszam. Jednocześnie proszę potraktować to jako okazję do subskrybcji Substacka bezpośrednio, bo nie obiecuję (a wręcz wątpię), że wrzucę na wykop powiadomienie o kolejnym artykule:

@fotoraf @AeN94 @xVolR @Maciej_Barbarian @Hesti @Kutakot @Heechee @salamon @celahim @ZaPolish @Lupcyngier @szymonl @Nepson @kaczeg @fwraven @Rafi66 @Nitro_Express @vonstont @ciechanek11 @kwahu666 @antekstr @Hunes @antylopa @MrNeko @3Xpro @l3zk @pinbecker @icpanwch @Betterlike @dodo_ @jakubczens @gutek69 @