Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem chorobliwie zazdrosny, czasem nawet jeśli nei powinienem. Przykładowo poznam jakąś laske, złapie z nią wspólny język i jest spoko. Ale jak pisze z nią i nagle przestaje odpisywać bez uprzedzenia, to od razu jestem niesamowicie #!$%@?. No bo kto w dzisiejszych czasach nawet nie spojrzy na telefon przez 2h chociaż na chwilę. Każdy patrzy. I od razu można zauważyć że ktoś coś napisał, odpisac że później bo teraz nie mogę czy coś w tym stylu. Zawsze wale jakiś złośliwy tekst i potem są obrażone, że się czepiam beż powodu, a ona nie patrzy na telefon cały czas. Ehe, ta jasne.
#podrywajzwykopem #zalesie #rozowepaski #tinder



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Wyślij anonimową PW do autora (niebawem) · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 11
@mirko_anonim nie kazdy patrzy. ja mam wylaczone w ogole powiadomienia, bo mam slaba koncentrację i bym non stop w tel siedozala zamiast pracowac. zlosc to zawsze emocja maskujaca - lepiej sie gleboko zastanow co rak naprawe czujesz i dlaczego, a potem cofnij sie daleko daleko do czasow kiedy czules sie tak po raz pierwszy. obwiniasz bogu ducha winna osobe za zranienia sprzed lat.
via mirko.proBOT
  • 0
Odpowiedź anonimowego użytkownika:

OP: Ja nie mówię o sytuacjach w pracy, bo sam rozumiem że 8-16 ktoś może być zajęty praca czy w jakichkolwiek innych godzinach pracuje. Chodzi o sytuację gdzie pisze z laska "co porabia", ona odpisuje ze siedzi w domu po czym znika na parę godzin.


· Akcje: Odpowiedz