Wpis z mikrobloga

#soczi #soczi2014 #dziendobry ##!$%@? #igrzyska #sport #wtf #prawiecoolstory

Dzień dobry i tak na dzień dobry moja irytacja.

Pisałem o tym w jednym z komentarzy w jednym ze znalezisk o obrazku z googla (tęcza olimpijska).

Nie rozumiem jakim cudem ludzie kojarzą ten obrazek - logo googla jako kojarzące się z LGBT... Ja nigdy w życiu bym tak nie skojarzył.

Niektórzy ludzie mają nierówno pod sufitem i są chyba lekko #!$%@?, że im się wszystko tak kojarzy...

Tak samo ex tęcza na "Placu Płonącej Tęczy" vel "Placu Zbawiciela" nigdy by mi się nie kojarzyła z LGBT, gdyby nie ta komiczna medialna nagonka.

Ja #!$%@?. Tęcza istnieje od zawsze.... Jak po burzy na niebie pojawi się tęcza, to uznajecie że przyroda jest LGBT?

To że jakieś środowiska przypisały sobie ją jako symbol nie znaczy, że zaraz że to jest tęcza LGBT (czy jak to tam się zwie) - w tym przypadku w odniesieniu do loga od google.

Tęcza to przede wszystkim symbol pokoju.

A jeśli ktoś każdy taki znak i inne rzeczy - wszystko kojarzy tylko z LGBT, homo, itp. to już problem takiej osoby i chyba jest ona lekko jebnięta i ma nierówno pod sufitem.

Podobnie było ze swastyką, która pochodzi z Indii i nawet niektórego polskie oddziały jej używały. Tylko Hitler ją wziął do siebie, obrócił i jest symbolem zła... Teraz tak dzieje się z tęczą.

Ludzie wyluzujcie.... Im bardziej będziecie na LGBT zwracać uwagę, tym będzie większy szum. A o to chodzi tym ludziom... A jak nie będziemy zwracać uwagi, to sami ucichną.
Pobierz b.....c - #soczi #soczi2014 #dziendobry ##!$%@? #igrzyska #sport #wtf #prawiecoolstor...
źródło: comment_CpVSfKEodkEAFYYpaBuVclZLEk4nLvbG.jpg
  • 15
@bluemusic: @a231: @darosoldier: tęcza w grafice ma 6 kolorów ułożonych w charakterystyczny sposób i jest ona właśnie znakiem LGBT. Tęcza symbol pokoju itd znana nam od dzieciństwa ma 7 kolorów. Dlatego z czystym sercem można mówić żę to jest tęcza LGTB ( szczegoólnie znając polityke Googla ). Aczkolwiek większość ludzi nie zwraca uwagi i każdą tęcze traktuje tak samo, analogicznie jak z hinduskimi Swastykami które są obrócone w przeciwna
@darosoldier: no ale miałeś cytat poniżej + jakakolwiek orientacja w sytuacji w Rosji oraz znajomość polityki Googla powinna wystarczyć by wiedzieć że pokusili się o trolling Putina :P ( aczkolwiek ja mam chyba jakaś inna wersje bo u mnie logo było bez kolorków)
@aryss: Powiem szczerze, że chyba jednak jestem mocno "wyoutowany", jeśli nie wiedziałem, że ta tęcza LGTB ma o jeden kolor mniej.

@Jubei: Ci co skojarzyli tęczę w logo z ruchem LGBT są spostrzegawczy i może są też LGBT :-P

@aryss: Trolling Putina, to fakt :-P Ale... hmm... jeśli miałeś bez kolorków, to może masz po prostu czarnobiały monitor? :-P
@a231: @Jubei: google mnie wkurzyło ta homopropaganda i zmieniłem domyślną wyszukiwarkę na bing, okazało się że działa tak samo dobrze i do tego szybciej. Mapy są dużo świeższe i bardziej czytelne, polecam!