Wpis z mikrobloga

"Niebawem będzie przedstawiony program: miliard złotych rocznie na działalność gospodarczą zakładaną przez kobiety" – mówi Morawiecki. PiS chce też zaktywizować kobiety po 50 i 55 roku. Miałyby otrzymać środki na założenie własnej firmy lub przebranżowienie.

https://wykop.pl/link/7075005/nowe-dodatki-dla-kobiet-za-pieniadze-podatnika

#blackpill #przegryw
  • 33
@Michail_Bialkow: ale to z dupy niepotrzebne jest przecież i tak są dotację na założenie firm itp kredyty czy #!$%@? wie co ale i tak jeszcze trzeba sypnąć grosza za posiadanie cipy bo to nie tak że każdy może założyć firmy ale coś czuję że większość to faceci
@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja: @pamareum @ArmageddonPrzeciwBladziom chciałbym być chłopaki tak naiwny jak Wy ale chyba za długo już śledzę politykę. Jeśli ta niedemokratyczna partia miernot będzie po wyborach potrzebować głosów Konfy by utrzymać rządy - to za grube miliony i stołki przekupi narodowców dokładnie tak jak przekupiła Kukiza. I ze śmiesznych deklaracji o wspólnych rządach i niskich podatkach, zostanie co najwyżej pełny zakaz aborcji i wyjście z UE.
@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja: no tak, w sumie to trochę logiczne - któż inny mógłby popierać nakaz rodzenia genetycznie zdeformowanych dzieci jeśli nie bywalec tagu przegryw, którego ten problem nigdy nie dotknie. No i wyjście z UE, klasyka prorosyjskiej propagandy, jakże bliska sercu każdego konfederaty. Zero zaskoczenia ()
@music_has_the_right_to_children: Nie ma takiego nakazu, ty jesteś psychicznie chory? Po prostu nie jest to finansowane z moich podatków co mi jak najbardziej pasuje. Gdybym ja sobie wymyślił jakiś totalny absurd z dupy i kazałbym tobie za to zapłacić to zrobiłbyś to? Nie? no to chyba rozumiesz mój punkt widzenia.

No i wyjście z UE, klasyka prorosyjskiej propagandy, jakże bliska sercu każdego konfederaty.


@music_has_the_right_to_children: Jeżeli te wszystkie ich "ambitne" plany zostaną
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@music_has_the_right_to_children: Ty masz 15 lat czy co? p0lka jedzie na skorbanke za swój hajs i nie mam z tym żadnego problemu, mam za to problem z dzbanami którzy nie rozumieją że za swoje zachcianki powinni płacić sami a nie przerzucać odpowiedzialność na podatnika.

A te wasze wyobrażenia z dupy że p0lki w ciąży nie wypuszczą za granicę a w ogóle to bedzie szariat i zamordyzm to pomijam bo to brzmi tak
@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja: https://www.rp.pl/prawo-karne/art38121991-pierwszy-taki-wyrok-w-polsce-aktywistka-skazana-za-pomoc-w-aborcji
W Polsce mamy już za sobą pierwsze wyroki za pomoc w przeprowadzeniu aborcji, pierwsze afery przeglądania przez prokuraturę dokumentów medycznych kobiet podejrzewanych o jej dokonanie oraz liczne naciski i straszenie odpowiedzialnością dyscyplinarną na lekarzy, którzy jej dokonują. Ale spoko, najważniejsze że jej nie będzie wcale więc nie będziesz za nią płacił, tak jakby fakt że coś jest legalne oznaczało od razu że jest 'darmowe' xD
Bez odbioru, zrobiłem skrina
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.