Wpis z mikrobloga

Na wtórnym też już FOMO #!$%@?ło w Wwa.

Na batalionów chłopskich (#!$%@?) po 14-15K z metra w ofertach. Wykończone średnio.
Na górczewskiej w okolicach osiedla Górce wyskakują nawet po 18K z metra.

To jest Bemowo, w tej cenie spodziewałbym się bardzo fajnego wykończenia a nie paneli i po prostu pomalowanych ścian.

PS. Tak, jestem zbyt biedny, nie stać mnie na skrajną dzielnicę w wwa.

#nieruchomosci
  • 25
@markier: no blisko trasy S8, ale dawales przyklad Batalionow Chlopskich, a tam w okolicy np pizzeri Verde Oliva to nie lepiej - droga techniczna S8+trasa i pola kapusty :)., wiec myslalem ze Ci to nie przeszkadza ;).
a czy te Twoje uprzedzenia do paneli winylowych w łazience wynikają z konserwatyzmu, czy z praktyki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@DuzyZlyWilk: Chyba przede wszystkim z koncepcji, jaką mam na łazienkę - podłoga w stylu drewna po prostu nie pasowałaby do reszty, więc jak już i tak nie mogą być takie winyle jak w pozostałej części mieszkania to zrobię standardowo gres. Druga sprawa to chcę prysznic bez brodzika
@JC97: aj no istotnie, estetyka to nie jest łatwa sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli nie łączysz tej samej podłogi z resztą mieszkania, to faktycznie gres ma szanse być praktyczniejszy od winyli - jednak czasem występuje konieczność skorzystania z chloru, nie trzeba się martwić że ktoś chlapnie zmywaczem do paznokci etc... natomiast ja mam teraz do takich zadań piękną stalową wannę ( ͡° ͜ʖ ͡