Wpis z mikrobloga

Musze przyznac, ze Wasz spam na wykopie mnie zaciekawil i obejrzalem pare odcinkow tego czy innego kambodżanskiego aktywisty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W 100% rozumiem hejt na Machaja, jakas podla kreatura, nie wiem w ogole jakie on ma cele w tym co mowi, czego oczekuje - typ sie wydaje po prostu gburem.

Nie kumam za to hejtu na Gape, ale z tego co tutaj czytalem to nie lubicie jego zbiorek i zarzadzania kapitalem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Moze tez sie do niego zraze, ale na razie wydaje sie spoko ziomkiem.

#raportzpanstwasrodka
  • 21
@CultedelaRaison: Chłop, który mieszka w Kambodży już ok. 6-7 lat i wielokrotnie w 2021 powtarzał, że się zna na Kambodży, zna język, kulturę, że ten mały kraj zna od podszewki komunikuje się w ten sposób:

Mitoman, który został już kilkanaście razy zweryfikowany przez życie.

Jego córkę zjada próchnica w stopniu zaawansowanym, a on pakuje w nią cukier prosty z prędkością wlewania w siebie piwska.
Tfor - @CultedelaRaison: Chłop, który mieszka w Kambodży już ok. 6-7 lat i wielokrotn...
jego zbiorek


@CultedelaRaison:

To chyba ostatnia rzecz za którą bym go nie lubił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zarzadzania kapitalem


Czym? xDDD

Masz na myśli pozycję negocjacyjną przy zakupie Cambodii? xD

Tak już bez śmieszków to po prostu krętacz, mitoman, alimenciarz, alkon niedbający o swoje dzieci (jedna córka zostawiona w PL a druga biega z próchnicą i dalej jest pompowana cukrem). Kreuje sie na krezusa biznesmena a jest
@CultedelaRaison: masz prawidłowe odczucia. Jako że u mnie już 5 z przodu w wieku, to poznałem w życiu podobne egzemplerze.

1. Typ cwaniaczka ze stadionu Dziesięciolecia. Kupić, sprzedać, zakąsić i zapić, aby się tylko nie narobić Bez problemów sprzeda Cię jak tylko to będzie miał korzyść. Generalnie unikać.

2. Typ z dyskotek i wiejskich zabaw. Zawsze wprowadza luźną atmosfere. Opowie co chcesz usłyszeć, by było tylko wesoło. Często zmienia otoczenie, bo
@StiLLM4TIC: @Tfor @kurczakos1 @Dzikamery @awdochin
moze tak byc, ze jeszcze sie co do niego przekonam. Dzisiaj na tagu zaskoczyl mnie komentarz o poscielach. Wystarczy sie chwile nad tym zastanowic, zeby przyznac tagowiczom racje - jak w hotelu moze brakowac poscieli? Nie do pomyslenia - a ja na to przy pierwszym ogladaniu nie zwrocilem uwagi.

Pozyjemy, zobaczymy - na razie dolaczam do sledzenia gniotow.
@CultedelaRaison: trzeba przyznac ze Gapa ma dobra gadke. Powinien robic jako przedstawiciel handlowy, tylko brak jezyka go blokuje no i leki na nadciśnienie. Jakby mial hajs to pewnie nie byłby tak żenujący.
Natomiast Prezes to czlowiek z którym nie chciałbyś robić interesow a juz napewno wodki pic. Widac ze wszystkich traktuje z gory, nawet swoim tonem glosu i mowa ciala.
@Tfor: też tak na początku miałem, że spoko typ z Gapcia, ale trafiłem na tag xD. Tutaj punktują jego kłamstwa, fikołki, screeny z napuchniętej mordy itd. Nie zwracałem uwagi bo oglądałem kilka odcinków, a to jednak trzeba regularnie widzieć odcinek po odcinku żeby zobaczyć zmiany narracji złotoustego i "poznać" trochę żeby zobaczyć jak mitomani.
@Mikkkoo: Nie chce go bronić. Wydaje mi się że mógłby się odnaleźć na etacie i się ogarnąć. Nie wiem co on w Polsce nawywijał, to jak sobie radzi w Kambodży pokazuje raczej że na siłę chce jakiś biznes prowadzić- a nie każdy się do tego nadaje do tego w tak obcym środowisku. Jakby odpuścił biznesy i mocz starego pawiana to istnieje moim skromnym zdaniem szansa że wiele problemów samo by się
@ZlyMarcin: z tymi alimentami to informacja krąży po tagu ale jako czysty domysł. Jakby rzeczywiście ich nie płacił to musiałby unikać rodzinnego kraju bo mógłby już być wystawiony list gończy.
Co do pracy to no właśnie... tak jak pisałem wyżej... biznesmen, influencer, znany jutuber i ambasador Cambodia.