Wpis z mikrobloga

Zawsze byłem niezwykle utalentowany jeśli chodzi o rysunki. Z takim talentem nie muszę bać się AI, bo żadne Stable Diffusion, żadne Midjourney i tego typu rzeczy nigdy nie będą w stanie stworzyć czegoś takiego jak ja w roku 2003. Tego po prostu nie da się podrobić i tyle.

Przed państwem dwa arcydzieła mojego autorstwa, które dziś w akcie dobrej woli udostępniam wam zupełnie za darmo. A więc w poście mamy rysunek pt. "Gruby i chudy".

Co przedstawia ten rysunek? Ten rysunek przedstawia dwie osoby, przy czym jedna z tych osób jest gruba, a druga z nich jest chuda. Stąd też wziął się tytuł tego dzieła, który nawiązuje właśnie do tego faktu.

(następne arcydzieło w komentarzu)
#gownowpis #heheszki #tworczoscwlasna #rysunek
TrzyZnaki - Zawsze byłem niezwykle utalentowany jeśli chodzi o rysunki. Z takim talen...

źródło: gruby_i_chudy

Pobierz
  • 5
@TrzyZnaki: Tu z kolei mamy rysunek zatytułowany "Mały i duży".

Co na nim widzimy? Również widzimy tutaj dwie osoby. Tym razem jednak główna różnica nie leży w ich tuszy, a w ich wysokości, bowiem jedna osoba jest wysoka, a druga niska. To bardzo ważny aspekt, ponieważ z nim też wiąże się tytuł tego dzieła "Mały i duży". "Mały" odnosi się do osoby o niższym wzroście, natomiast "duży" odnosi się do osoby
TrzyZnaki - @TrzyZnaki: Tu z kolei mamy rysunek zatytułowany "Mały i duży".

Co na ni...

źródło: maly_i_duzy

Pobierz
A gdybyś miał narysować jeszcze raz to samo dzisiaj, to wszystkie postaci byłyby tak samo uśmiechnięte?


@starfished: O kurczę.. no teraz to już się nie dowiem bo znając to pytanie musiałbym świadomie podjąć jakąś decyzję. Mimo wszystko moje zdanie o świecie było wtedy nieporównywalnie lepsze. W sumie dopiero w liceum dowiedziałem się, że niektórzy uważają bycie grubym za problem również estetyczny (a nie tylko zdrowotny).