Wpis z mikrobloga

#tinder #zwiazki #rozwojosobistyznormikami

Robić trzecie podejście do Tindera? Poprzednie trwały kilka tygodni i siedziałem na tym całymi dniami nabijając licznik pierwszych i ostatnich randek. Teraz jestem starszy, nie studia tylko praca, ale żal mi przewalić 3k na sponsoring, bo zostanie mi gówno. Więc myślę o jakimś normalniejszym związku, chociaż już raczej wiadomo, że nie dla mnie taki. Szczególnie że 0 friends. Małe miasto. Kilku znajomych jest tu, ale kiedyś jeszcze przed studiami przestałem się wzzędzie wpraszać i wtedy życie towarzyskie umarło. Nie wiem jak nagle mam prosić o ich towarzystwo kiedy najwyraźniej nie jestem im potrzebny. Chyba tylko pedau z siłki mnie podrywa, a z kolei ja nie mam ochoty się z nim zadawać.
  • 13
@Socah: Jestem raczej skazany na bycie wykorzystywanym i zarabianie poniżej swoich kwalifikacji, które są z kolei poniżej mojego potencjału.

@Aguirre_gniew_brzozy W sensie że polecasz sponsoring a potem ucięcie? Czy free2play i wodzenie za nos?

@Fakdup Dzięki, ale zauważyłem. Ale może nigdy nie będę w lepszej sytuacji. Jakbym nie stracił dużo czasu i nerwów to co mi szkodzi. Ale może jest inne wyjście.
estem raczej skazany na bycie wykorzystywanym i zarabianie poniżej swoich kwalifikacji, które są z kolei poniżej mojego potencjału.


@Maximus_Wykopus_Dickus: no jak tak będziesz myślał to tak będzie. Z resztą z żadna kobieta ci nie wyjdzie z takim metalem
@Maximus_Wykopus_Dickus: Tak, więcej nie mam do powiedzenia.
Nie jesteś atrakcyjny dla kobiet i tyle (nie żebym Cię palcem wytykał, ja też zbyt piękny nie jestem). Skoro nie wyglądasz dobrze to może chociaż jesteś w stanie podjechać nową betą na randkę? No też nie jesteś, bo masz pracę poniżej kwalifikacji. Więc co mam Ci doradzić o czym byś nie wiedział jeszcze? Zostaje Ci praca nad wyglądem (ubrania, operacje plastyczne) lub #!$%@? w