Wpis z mikrobloga

jakie najlepsze letnie opony 225/45 R17 do 1300PLN za komplet? Uniroyal RainSport 5, Nexen N'Fera Sport, Nexen N'Fera Primus, coś jeszcze innego? Wszystkie recenzje w internetach wyglądają jak sponsorowane, a te wyglądające na obiektywne albo sprzeczne wyniki, albo brak porównań kilku interesujących mnie modeli ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#motoryzacja #opony
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@trzaichlac69: Nie no, nówki, RainSporty w intercarsie 345 sztuka + 100zł zwrotu przy kupnie 4, Nexeny Primus wszędzie po 309, a Sport 6zł ponad budżet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kdlw22 Mam ten sam rozmiar gumiaka i jeżdżę od 4 lat na Goodyear EfficientGrip Performance 2.
Tyle że komplet wyjdzie ci chyba wincyj. Na alledrogo widzę ktoś prywatny sprzedaje za 1400zl (ze sklepów drożej)

oferta/goodyear-efficientgrip-perfo-2-225-45r17-91-w-13528092758
Ehhh ale to może być jakiś Janusz więc strach kupować. Gość ma na foto inna oponę (Fulda) niz to co w opisie
  • Odpowiedz
  • 0
@Golfinho @SuperBasshunters miałem w 2019 roku na poprzednim aucie te UHP2, razem z napędem quattro tworzyły duet znakomity, bardzo fajnie się to prowadziło, zero problemów i były ciche.
Założyłem teraz ten sam model z 2022 roku do 180-konnego FWD i jestem zawiedziony. Przede wszystkim cholernie głośne i dosyć twarde. Prowadzą się nadal dobrze, to fakt, trakcja też w miarę, na mokrym gorzej, ale to też kwestia tego, że 430Nm +
  • Odpowiedz
  • 0
Finalnie wziąłem Hankook Ventus Prime 4 XL, na sklepopon z kodem coobcia i licząc zwrot 70PLN w formie bonu Sodexo, to wyszło jakieś 1340 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzięki wszystkim za opinie!
  • Odpowiedz