Wpis z mikrobloga

Dlaczego na wypoku jest taki hejt na #zaorski?


@Kyappu: Nie śledzę typa, ale ze znanych mi "odprysków" jego działalności.
Minusy:
1. Niejasne finansowanie tradingu, fundacje, tokeny, prywatne donacje - być może nie gra za swoje siano.
2. Nie określa kryteriów ryzyka przed transakcją - typowa amatorka.
3. Brak rynkowej pokory - tekstami "siusiaki z goldmana" lub wrzutkami o posiadaniu info o "czarnych łabędziach" pokazuje, że to "on wie lepiej" co
@Kyappu: zaorski walcząc z naganiaczami, piramidami i zwykłymi odklejonymi psychicznie farmazonami narobił sobie wiele wrogow psując im biznes farmazoniarstwa w polsce, Nawet exp asset wyznaczyli nagrode za jego głowe. Pokłosiem tego są te multikonta spamujące cały czas tym samym (od andela ktory chciał sie wybić na jego fejmie a okzał sie oszustem, albo norwega (taki wioskowy przygłup, którego zaor z braku lepszego przeciwnika wyproował) no i plus oczywiscie zwykłe polaczki czyli
Dlaczego na wypoku jest taki hejt na #zaorski?


@Kyappu: ponieważ to farmazon i każdy nie będący jego sekciarzem to widzi.

bół dupy i polacka mentalnosc. wykopki mieszkajace u rodziców i grajacy 0.01 lotami smieja sie z typa, który cos ugrał w tym zyciu.


@widmo82 @blazko @wersalski_kasztaniQ: macie jakiś dowód w postaci np PIT-38 potwierdzający jego skuteczność? Dlaczego na tym koncie na Aliorze nie chce pokazać bilansu za ostatnie np
@xxxzzz ja odniosłem się do wpisu OPa dlaczego na niego jest taki hejt. Nie wiem ile zarabia i ile traci. Nie wiem, czy zarabia czy traci na spekulacji i czy zarabia i traci na szkoleniach itp. Ale wiem, że ma status, jaki by chciało mieć 99% wykopków. I dlatego jest ten hejt. Z zazdrości.