Wpis z mikrobloga

#ukraina #wojna
Kto jest większym szkodnikiem Polscy rolnicy czy górnicy?
Mój typ- nie ma różnicy, pluje na jednych i drugich.

Kto jest większym szkodnikiem Polscy rolnicy czy górnicy?

  • Nie ma różnicy. 33.9% (97)
  • Rolnicy 7.7% (22)
  • Górnicy 58.4% (167)

Oddanych głosów: 286

  • 20
@VWgolf3: Rolnicy małorolni. Najgorsi są ci co mają parę hektarów. Sam mam trochę pola i sad rekreacyjnie i tym małorolnym zawsze wszystko przeszkadza, ceny zawsze złe, dopłaty za małe, ktoś się buduje źle, nikt się nie buduje źle, robotę mają w dupie, oprysków i nawozów zawsze ile wlezie i najbardziej mnie #!$%@?ło jak kiedyś gadałem o tych opryskach, że za dużo leje to mi odpowiedział "miastowe wszystko zjedzą", swoim dzieciom nie
@OHV1234: To ty nie masz pojęcia o czym piszesz, jak masz większe pole to lejesz tyle ile jest w instrukcji i stosujesz się do alertów, karencji bo to jest biznes, czasami nawet sam robisz badania, mam rolników z prawdziwego zdarzenia w rodzinie. Małorolny to pryska jak mu się wydaje, kiedy mu się wydaje i czym mu się wydaje. Sam niejednokrotnie byłem świadkiem jak dzień w dzień bezsensownie pryskał debil chwastoxem i
@VWgolf3: nigdy nie zrozumiem idei w której ludzie mają ból dupy że jest się przegrywem i nie potrafi się walczyć o swoje, a dana grupa społeczna umie XD