Wpis z mikrobloga

no roznie w zyciu bywa ale to wtedy konczy sie zwiazek i idzie dalej jak jest sie takim honorowcem a nie wyciąga łapy po nieswoje pieniądze "bo prawo" i raczej z tego beka


@vauecki: Wykop wszystko przyjmie. Ja tez moge stwierdzic na Wykop.pl, że jakbym sie rozwodził z osoba, która mnie zdradza to honorowo nie chciałbym załatwić sobie kilku milionów euro.
  • Odpowiedz
@vauecki: yes. Serio gdybym miał okazję przy rozwodzie przytulic grubą kase, która by mnie ustawiła, to w dupie miałbym uczucia osoby, która mnie zdradziła. A wykopków tym bardziej.
  • Odpowiedz
@SRzeyamlon: Kolego, kontrakt jest na firmę, w której pan Hariki jest zatrudniony na stanowisku kopacza, 2700 zł netto miesięcznie.

Właścicielką firmy jest Mama Hariki i żadnych roszczeń proszę nie mieć, bo spotkamy się w sondzie arabskim.
  • Odpowiedz
A Ty akurat tam wiesz :)))


@meandmymonkey: ale co jest niezwykłego w bazowej, podstawowej wiedzy jak działają kontrakty piłkarskie? Który piłkarz PSG, Realu, kogokolwiek podpisuje z klubem umowę via B2B? xD

W zależności od kraju inaczej działa prawo pracownika, wewnętrzne przepisy dot. klauzul, ale wszyscy podpisują prywatne kontrakty.
  • Odpowiedz
ale zdajecie sobie sprawę że niedawno jakas kobieta oskarżyła go o napaść seksualną gdy zaprosił ją do swojego domu pod nieobecność tej właśnie żony i dzieci?

to że zabezpieczył majątek to już inna sprawa ale najwyraźniej nie bez powodu ten rozwód


@mariowtetrisie: a może ta zaproszona chciała ugrać kasę i fałszywie go oskarżyła?
  • Odpowiedz
@SRzeyamlon: No a Hariki podpisał taki kontrakt, że - jak już wspomniałem - on dostaje 2700 zł netto na rękę, a reszta idzie do Mamy Hariki.

I wszystko legalnie, potwierdzone info, zamykam temat, a z 2700 można mu ściągnąć chyba maksymalnie 1900 według francuskiego prawa.
  • Odpowiedz