Wpis z mikrobloga

@Smarek37: jakby Polak to wniósł to byś wpisu nie dał, ale #!$%@? się do każdego kto powątpiewa w prawdziwość w tego wpisu, bo obraża "Ukraińców" xDDDDD
No znajdź mi Polaka co ci coś wniesie bez opłaconej usługi za friko


@Smarek37: O, człowieku jakie cienkie i długie te parapety. Ja nawet za kasę bym ci ich nie wniósł, bo to trzeba uważać, aby ich nie uszkodzić i nie uszkodzić nimi po drodze jakichś innych rzeczy.
Także szacun dla Panów Ukraińców, że się na takie coś szarpnęli :)
@Smarek37: Kilka miesięcy temu zamawiałem kabinę prysznicową do remontowanej łazienki. Kabina dość spora, bo ma ponad 2 metry.
Przyjechał kurier. Młody łepek, z 25 lat. I już na wstępie zaznaczył, że nie ma możliwości aby mi pomógł i że sam musze dać radę. Ja mówię z jakiej racji? A on - nie nosimy xD
Byłem sam w domu. Mówię do niego, chłopie pomóż mi bo sam z tym nie dam rady,
mimo, że było bez usługi wniesienia to dymali z tymi parapetami na drugie piętro (jeden parapet 50 kilogramów) i nie dali sobie nawet wcisnąć kasy na piwo za fatygę. I jak tu ich nie wspierać.


@Smarek37: pewnie jakiś Polak uratował im kiedyś dupę kiedy byli w potrzebie to się odwdzięczają. Skala bezinteresownej pomocy dla uchodźców była i jest ogromna, więc wśród normalnych kumatych Ukraińców Polacy jako naród mają szacunek na max