Wpis z mikrobloga

Od rozpoczęcia wojny zacząłem hobbistycznie czytać kacapski Internet i jedyne co mogę powiedzieć na ten temat, to że r0sjanin to najgłupsze i najmniej refleksyjne zwierzę na świecie. Swoją opinie argumentuje dyskusjami jakie toczą te małpy.

Mianowicie, przeciętna dyskusja w ru-necie wygląda następująco:

- Informacja, artykuł o polskiej pomocy udzielonej Ukrainie.
Kacap A: Polacy to najgłupszy naród na świecie.
Kacap B: A Ukraińcy?
Kacap A: Ukraińcy nie są narodem.
Kacap C: Ukraińcy to r0sjanie.
Kacap D: Czemu te amerykańskie prostytutki pomagają tym Ukraińcom?
Kacap E: No właśnie, czy ci idioci nie wiedzą że będą następni, jeżeli nie przestaną pomagać Ukrainie.
Kacap F: Dokładnie! ZABIJEMY I ZGWAŁCIMY ICH WSZYSTKICH. WIELKA ROSJA!!1!1
Kacap D: Ci idioci nie rozumieją że nie są naszymi braćmi jak Ukraińcy i dla nich nie będzie taryfy ulgowej. Będziemy ich bombardować atomem.
Kacap C: Ukraińcy to naziści wszystkich trzeba zdenazyfikować!

Drugi wątek:
- Informacja, artykuł o Ukraińcach dziękujących za polską pomoc.
Kacap A: Hahaha durni Ukraińcy nie rozumieją, że Polska pomaga im tylko po to by ich później zaatakować.
Kacap B: Głupi Polacy, znowu zapomnieli o historii.
Kacap C: Tak, zawsze gdy Polacy sięgali po rosyjską ziemie tracili niepodległość.
Kacap D: HienaEuropy.jpg
Kacap F: Haha Niemcy się już szykują by odzyskać swoje ziemie.
Kacap E: Głupi Polacy zapomnieli kto ich napadł podczas WWII
Kacap G: W końcu będzie spokój z tą Polską.

#ukraina #rosja #wojna
Pobierz Little_Makak - Od rozpoczęcia wojny zacząłem hobbistycznie czytać kacapski Internet i...
źródło: RazumichinZiK i Aquamen
  • 14
@Little_Makak: nacjonalistyczny rak mózgu w stopniu zaawansowanym. Wersję light często można spotkać na wykopie (teraz może częściej, ale przed wojną też nierzadko). Takim osobnikom z oblężonej twierdzy się w pale nie mieści, że cywilizowane kraje mają przyjazne stosunki, których celem nie jest wyruchanie drugiej strony jak najbardziej jak tylko nadaży się okazja. Co najgorsze, oni myślą, że te ich gównorozważania są bardzo inteligentne i przenikliwe i uprawiają jakiś realpolitik xD