Wpis z mikrobloga

Zacząłem oglądać pierwszy odcinek #goats i tak wyhypowanego mocnego gówna to już dawno nie było na polskim youtube. Poziomem cringu 10x przebili nawet telewizyjną sztuczność #t5m od #friz . Tym bardziej mnie dziwi, że Izaak i Wardega zdecydowali się firmować ten program swoimi mordami, bo ten pierwszy w ogóle nie kojarzy się z tego typu contentem, a ten drugi raczej słynie z wyśmiewania takiego shitu

#gola #boxdel #wardega #izaak #blonsky #polskiyoutube #youtube #famemma
EmANDeM - Zacząłem oglądać pierwszy odcinek #goats i tak wyhypowanego mocnego gówna t...
  • 9
@EmANDeM: Sorry, ale wolę oglądać to niż Genzie i cukierkowy content, więc nie #!$%@?, że to jest takie złe XD Poza tym jedynymi osobami które o to płaczą to wykopki XD Jak widać w komentarzach ludziom to odpowiada ;)
@danoneek: To ja już wolę obejrzeć do obiadu cukierkowe Genzie, które ma lekki rozrywkowy format, aniżeli jakiś gniot, który miał być innowacyjny, a wyszedł taki cringowy że nie da się tego jednym ciągiem obejrzeć bo aż wykręca xD a z dupy dobrane osoby też tutaj nie pomagają - izaak który siedzi w gamingu, wardega naczelny krytyk gniotów sam siedzi teraz w gniocie, gola człowiek bez własnego zdania bo boi sie uslyszec
@EmANDeM: Przepraszam, ale pleciesz bzdury przyjacielu. Sam ''program'' (nazwijmy to tak roboczo) ogląda się bardzo przyjemnie i piszę to pomimo tego, że sam nie delikatnie pisząc nie jestem fanem Druida. Mam wrażenie, że niektórzy na czele z Watahą to się spodziewali następnego kanału pokroju pseudo commentary ewentualnie następnego pudelkowego formatu typu aferki.