Wpis z mikrobloga

w ostatnich dniach się kilku Neuropków pruło na tagu, że "kuce chcą obniżania podatków, aby zaoszczędzić kilka stówek". xD


@USSCallisto: gdyby pis wszedł w koalicję z konfederosją to memcen w nagrodę dostałby stołek ministra finansów, a wtedy obniżyłby parę nieistotnych podatków, żeby pokazać jaki to on nie jest wolnorynkowy i żeby kuce mogły bić do tego konia. No ale w zamian wprowadziliby jeszcze więcej zamordyzmu i wysyłali całuski do putlera
@cerastes: Nie znam się to się wypowiem. Pracodawcy lecą w #!$%@? zatrudniając na umowę zlecenie, kiedy praca to dosłownie uop XD. Doświadczyłem tego, brak l4, brak urlopu, brak limitu nadgodzin, brak ogólnej ochrony prawnej pracownika (dobrze, że tylko 2 miesiące w życiu dałem się tak ruchać).Cieszę się, że największa januszerka zostaje ukrócona, ale nie cieszę się, że koszty zatrudnienia (chyba) znacząco rosną w przypadku, kiedy pracownik rzeczywiście wykonuje umowę zlecenie. Jak
@USSCallisto: ja nie wiem jak chcąc niskich podatków i nie będąc informatykiem lub kimś innym z topki głosować na konfe. Już mamy regresywne podatki a oni pogorszą sprawę. Natomiast lewica wprowadzi porządną progresję. Przecież to chore żeby biedak na minimalnej albo poniżej średniej płacił proporcjonalnie wiecej