Wpis z mikrobloga

@plusem-wyklety: Każdy zna pastę o serwerowni.

Na samym początku trzeba zmienić, że willa nie jest już zadłużona, bo są pokaźne przelewy z Orlenu i innych SSP. Dlatego serwis po aktualizacji jest #!$%@? i druga strona mikrobloga ładuje się bardzo długo (aż odechciewa się przeglądać).

Przed wyborami będzie leciało samo gęste, propaganda jak w TVP. Użytkownicy muszą być na to gotowi.
@plusem-wyklety: Może nie do końca na temat ale przejrzałem to #ama i w sumie nie jestem zaskoczony. Pytania oczywiście różne, większość z doopy ale odpowiedzi pseudośmieszkujące. Pytania z pis w tle - odwracanie kota ogonem. Jak się nie da ogonem to najazd na opozycję (kimkolwiek by ona nie była). Pytania merytoryczne.... i tu hasła klucze: "pracujemy nad tym", "powstaje ustawa", "właśnie rozwiązujemy TEN problem". Oczywiśce może to być moje subiektywne zdanie
@plusem-wyklety: Pyszny ból dupska. Co przeszkadza Tuskowi lub innemu politykowi, sportowcowi czy jakiejś osobie zarejestrować się na wykopie i zrobić AMA?

Widocznie nie mają ochoty użerać się ze swoim żelaznym elektoratem i nie lubią dupowłazów bez wazeliny xD
Pyszny ból dupska. Co przeszkadza Tuskowi lub innemu politykowi, sportowcowi czy jakiejś osobie zarejestrować się na wykopie i zrobić AMA?


@neeet: mnie nic by nie przeszkadzało, gdyby nie fakt, że białek ewidentnie przytula hajs za sianie rządowej propagandy.
mnie nic by nie przeszkadzało, gdyby nie fakt, że białek ewidentnie przytula hajs za sianie rządowej propagandy.


@Fenrirr: i co to ma do rzeczy, że każdy może się zarejestrować na wykopie i zrobić swoje AMA?

Przecież Białek nie powie: o żesz ty polityku, nie możesz zrobić ama, bo jesteś w opozycji i za rządów partii nie otrzymałem żadnej dotacji

Nie słyszałem jeszcze nigdy, aby komuś odmówiono zrobienia sobie AMA

Inna sprawa,
@Vosemite: najbardziej antypisowska społeczność jest na wykopie. Dlatego PiS tu łapska położył.
Po pierwsze dają znać że czytają co tu się dzieje, więc na każdy przejaw niezadowolenia społecznego są wstanie odpalić damage control odpowiednio szybko.
Ten portal to kret pisowski i tyle, bez sensu tu pisać cokolwiek bo tylko im sami podpowiadamy.
Przecież Białek niczym #!$%@? się nie różni od Kukiz


@plusem-wyklety: Pan Michał jest prywatnym przedsiębiorca, który ma prawo do sympatyzwania z dowolną partia. Nie jest to polityk, który obiecywał poglądy antysystemowe a stał się trybikiem systemu z którym zamierzał walczyć. Więc o co ból dupy? Po liczbie plusów pod tym wpisem widzę, że nie ma problemu z korzystaniem z tej strony?