Wpis z mikrobloga

Mnie ciekawi przyszłość takich kanałów jak ci co przyjeżdżają do Flipa i Flapa.
Pewnie znaczenie ma to czy robią to jako dodatek dla zabawy, albo traktują to jako pamiątkę z podróży czy liczą że w dłuższej perspektywie jakaś kasa z filmów będzie wpadać.
Polishman ma nie całe 2 tysie subów, wiecznie coś tam i teraz ci co są to mają odpowiednio 4 tysiące i koło 2 tysięcy.
Generalnie to odwiedzają tych ochlaptusów i wszystkie filmy są prawie jednakowe kto by tam nie przyjechał.
A prawda jest taka że tylko Flip i Flap na tym najlepiej wychodzą bo zarabiają na takich naiwniakach☺
#raportzpanstwasrodka
  • 29
@dizel81: Po części się zgadzam ale dziwię się, że Cię to "ciekawi"( ͡º ͜ʖ͡º) nie masz innych ciekawostek. Ja wszedłem na tag bo planuje wyjazd do Azji. Trochę poczytałem na tagu takich jak Ty i zapaliła mi się lampka ale po czasie stwierdzam, że ten tag to wylęgarnia frustratów i nieudaczników życiowych. Dam znać jak dojadę do Azji i założę kanał, pewnie mną też się zainteresujesz
@Wielki_Szu_internetow: Czy oglądając film, grając czy robiąc cokolwiek innego dla rozrywki myślisz za każdym razem:

po co to robię; dla kogo mam żyć; ile czasu zmarnuje itd?

Dla mnie to rozrywka, której nie traktuję zbyt poważnie. Jedni grają w szachy czy pielęgnują ogródek lub przeglądają instagrama, ja sobie zaglądam na tag gdy mam chwilę wolnego żeby poczytać sobie coś mniej obciążającego mózg i tyle. Aczkolwiek muszę przyznać, niektórzy na tagu za
@pelt: Dla rozrywki oglądać dzień w dzień innych nieudaczników i jeszcze tracić czas na komentowanie ich życia? Kosztem, że mogłeś coś w tym czasie zrobić. Pomóc rodzinie, zadbać o kobietę, rodziców, dzieci, babcie. Przyznaj się przed samym sobą, że jesteś uzależniony. Mi nic nie musisz pisać, przyznaj się przed samym sobą. Ja się lekko wycofuje bo mam inne ważniejsze rzeczy i plany. @dizel81
Kosztem, że mogłeś coś w tym czasie zrobić.

@Wielki_Szu_internetow: no właśnie nie zrozumiałeś, że robię to jako krótkie przerwy, chwilowy odpoczynek od danego zajęcia.

Pomóc rodzinie, zadbać o kobietę, rodziców, dzieci, babcie.

Na to jest czas po przerwie, trzeba chwilę odpocząć aby mieć siły lepiej nimi się zająć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przyznaj się przed samym sobą, że jesteś uzależniony.

Tak, jestem i dobrze mi z tym.
Ten tag to nie są porady biznesowe ani Samopomoc Chłopska tylko punktowanie wolnościowych krezusów i przestrzeganie potencjalnych "inwestorów" przed paleniem pieniędzy na awokadowe piramidy finansowe. Ani Gapa ani Łysy nie są żadnym przykładem jak należy prowadzić działający biznes, no chyba że komuś wystarczy codzienna flaszka do odcięcia i wegetacja w kraju trzeciego świata (do pierwszej choroby, bo nagle sobie przypominają skąd pochodzą, bo ani jednego ani drugiego biznesmema nie będzie stać na
@ZlyMarcin: Czy Ty uważasz, że ludzie którzy inwestują dziesiści lub więcej tysięcy dolarów czytają ten tag i kierują się wpisami z tego tagu. Tak pewnie czytają tygrysa12345 i na tej podstawie inwestują. Jak ktoś wrzuca taką kasę to czyta umowę, pyta lokalnego prawnika, sprawdza partnera w agencjach. Jeżeli tego nie robo to nawet mi go nie szkoda jakby coś nie tak. Póki co mózg całej operacji bryluje w mediach i chyba