Wpis z mikrobloga

Mnie ciekawi przyszłość takich kanałów jak ci co przyjeżdżają do Flipa i Flapa.
Pewnie znaczenie ma to czy robią to jako dodatek dla zabawy, albo traktują to jako pamiątkę z podróży czy liczą że w dłuższej perspektywie jakaś kasa z filmów będzie wpadać.
Polishman ma nie całe 2 tysie subów, wiecznie coś tam i teraz ci co są to mają odpowiednio 4 tysiące i koło 2 tysięcy.
Generalnie to odwiedzają tych ochlaptusów i wszystkie filmy są prawie jednakowe kto by tam nie przyjechał.
A prawda jest taka że tylko Flip i Flap na tym najlepiej wychodzą bo zarabiają na takich naiwniakach☺
#raportzpanstwasrodka
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

frustratów z wykopu


@Wielki_Szu_internetow: ale ty tu masz wszystko źle.
Ja, i pewnie 90 procent osób tutaj, jestem po to, żeby zobaczyć jak Gapa mowi, że zna płynnie khmerski, a tak naprawdę to bababa okun.
Żeby zobaczyć jak szur Prezes narzeka na "przeregulowaną Europę" ze swoim zakażeniem w ręce.

Jest darcie łacha z bajkopisarzy i tyle, taka guilty pleasure.
  • Odpowiedz
@Wielki_Szu_internetow na tagu jest kilku wariatów i wystarczy mieć ich na czarnej liście. A stała ekipa dobrze punktuje te obie abominacje, które wiecznie wciskają kity swoim widzom. Jeśli są w stanie choć jedno kłamstwo puścić w eter to znaczy, że de facto swoich żywicieli - widzów mają za nic i traktują ich jak bankomaty. A, że hejt wylew się na nich na wykopie to nie jest dziwne, skoro w sekcji komentarzy
  • Odpowiedz