Wpis z mikrobloga

@saakaszi #!$%@? mać xD właśnie kolega leżał szpitalu, nie dostał na żaden posiłek żadnego warzywa gorzej jak w więzieniu, grzyb na ścianie, okna nie myte od lat, lekarze przez kilka godzin potrafią nie zauważyc trupa, a tu wincyj hajsu na księży xD

I Konfederacja to pewnie podniesie, jak ordo iuris chce.
  • Odpowiedz
@saakaszi: Rodziłam 2 dzieci w odstępie 5 lat w tym samym szpitalu. Tak się trafiło, że za drugim razem wylądowałam w tej samej sali na oddziale położniczym. Przy pierwszym pobycie moją szczególną, pełną obrzydzenia uwagę przykuła foliowa kotarka przy prysznicu - do połowy przebarwiona na brunatno od krwi. Wiadomo, z każdej babki po porodzie leje się jak z prosiaka, a kotarka, jeśli sie jej nie przywiązało #!$%@? do rury i nie
  • Odpowiedz
I Konfederacja to pewnie podniesie, jak ordo iuris chce.


@aegispolis: I Konfederacja to pewnie podniesie, jak jej ortodoksyjny odłam Ordo Huis chce
"W przypadku Krzysztofa Bosaka, to wiemy już, że jego brat pracował dla kremlowskiego oligarchy Olega Bojki, który w Polsce ma firmę pożyczkową Vivus. Żona Bosaka to prawniczka Ordo Iuris, które - jak udowodniła Klementyna Suchanow w książce „To jest wojna” - jest związane z wspieranymi przez Kreml fundamentalistycznymi organizacjami
  • Odpowiedz
@saakaszi: Pomijając wszystkie inne punkty, to myślę, że kaplice wbrew pozorom są w szpitalach potrzebne. Pacjentami są w większości osoby starsze, a dla nich kaplice mogą się przełożyć na komfort psychiczny, co pomaga w leczeniu. Nakaz z góry, żeby je projektować dalej jest absurdalny i można by się najpierw zająć lepszym żarciem :P
  • Odpowiedz
To różnica jak zobaczyć mecz w telewizorze, a pójść na stadion ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@obwarzanekzmakiem: jakby stara baba nie poszła do szpitala, to by miała przeżycie jak wymienić się koszulka z samym Ronaldo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz