Wpis z mikrobloga

@Vamyss przecież tzw. #!$%@? to już klasyk xD polecam poczytać na hyperrealu temat o benzydaminie, prześmieszne, co ludzie sobie tym robią xD

mój ulubiony post to chyba ten, gdzie typ filtrował Tantum rosa wymieszane w wodzie przez jakiś tam filter i zamiast zjeść ten proszek z filtra, gdzie substancja czynna się osadziła, to wypił tą sól z wodą ze szklanki xD
@Vamyss: to niewiele widziałeś bo fakt, że benzydamina jest psychoaktywna i ludzie to ćpają jest faktem powszechnie znanym od czasów mojego gimnazjum. Sam chyba ze trzy razy dałem się namówić na taką przygodę (ale to jeszcze na początku kariery) i jest to jedno z najbardziej #!$%@? doświadczeń narkotykowych jakie przeżyłem (a warto wspomnieć, że mam ich na koncie sporo). Jedno z tych trzech podejść to także jedyny pełnokrwisty badtrip w mojej
@Vamyss: #!$%@? to nic jestem pewien że ogrom rzeczy/substancji ludzie spróbowali które nawet namyśl nie przyjdą albo nie ma się pojęcia że takie coś istnieje

Sam widziałem typa co DDT zjadł a jego towarzysz walił się sprężonym powietrzem po gardle które poparzone miał od kleju nie pamiętam niestety nazwy kleju ale była tam substancja na literę D(długi wyraz)

Chyba nie muszę mówić jak to się skończyło( ͡° ͜ʖ ͡