Wpis z mikrobloga

@ftp_seb: tego nie zauważyłem, ale gdy uruchomię kilka Visual Studio oraz sporo zakładek to już jest średnio
@BornToDie69 obudowa i płyta mi się podobają wizualnie :D
@Bercik_Van_Fafaq budzetu nie ma konkretnego, wiec nie jest problemem kupno 6600xt. Chciałbym aby było na jednej fakturze, zakup na jdg. W przyszłości może zakup x3d wiec może lepszy zasilacz być potrzebny
@MaksymMaksymowicz:
Obudowa strasznie droga, ale jak chcesz Fractala to chcesz Fractala ;)

Ta płyta Strixa jest fajna, ale zszedłbym na TUFa, poza wyglądem dokładnie to samo w kontekście 5600 czy 5800X3D, to i tak jest B550: https://www.sferis.pl/plyta-glowna-asus-tuf-gaming-b550-plus-i227526

Zasilacz jak na 650W drogi. 850W Gold powinno kosztować 500zł. Problem w tym, że teraz nie ma zbyt dobrych promocji na zasilacze, posucha.
Czasem X-Kom ma promocje w aplikacji na zasilacze, ktoś tam pisał,
@MaksymMaksymowicz: czaję, sam za jakiś czas będę zmieniać kompa i zastanawiam się, czy 16 starczy mi w zupełności, czy jednak atakować 32 - czasami pomontuję jakieś filmy, postreamuję, może wtedy da się to odczuć :)
@GhostTrick: dzięki!

Faktycznie, z zasilaczami taki problem, że "Gold" opcją "full modular" ma mało dostępnych opcji w sensownej cenie.

Co do karty graficznej, dobra uwaga, może mocniejszy model będzie lepszy, bo zapomniałem napisać, mam monitor 27cali 1440p i w tej rozdzielczości chciałbym uruchamiać gry.
Co do karty graficznej, dobra uwaga, może mocniejszy model będzie lepszy, bo zapomniałem napisać, mam monitor 27cali 1440p i w tej rozdzielczości chciałbym uruchamiać gry.


@MaksymMaksymowicz: Kupując używane części, można sobie wziąć coś na "tu i teraz" 8GB do 1440p. Potem ewentualnie zmienić na coś z 10-16GB, nie przepłacając za "nowość". Na używkach to sobie można poskakać.

Niestety kupując nowy sprzęt do 1440p, jeśli planujesz go na kilka lat, karta z