Wpis z mikrobloga

Nie wytrzymam, serio. Jestem ostatnią osobą do obrony Daniela Magicala, bo człowiek bił matkę, wykorzystuje uzależnienia bliskich do zarabiania, czym pogrąża ich jeszcze mocniej i jest przemocowy - ale szczucie na Nikolę, jakie tu się odbywa, to żenada. Oglądam teraz ich treści, bo piszę książkę o patostreamach i jej słabe odzywki (wyzwiska, obrażanie Agnieszki) mogę dosłownie policzyć na palcach jednej ręki. A rozpowszechnianie plotek o rzekomej ciąży i dziecku, domysły o jej przeszłości seksualnej to znęcanie się nad nastolatką. Co was to obchodzi? Zazdrościcie? Czy kogoś skrzywdziła, nawet jeśli miała wielu partnerów? A "ujawniający" TikTok od jej rzekomej koleżanki to ściek, jakich mało - dziewczyna dosłownie obwinia nastolatkę, że była bita przez byłego partnera, a argumentem jest to, że może zasłużyła, a Daniel też bił swoją matkę. Może zamiast rozliczać skrzywdzoną dziewczynę weźcie skupcie się na przemocowcu Danielu albo byłym, który się znęcał? Rozliczajcie ich? Nie jesteśmy odpowiedzialni za działania naszych partnerów - ani Nikola, ani nikt inny. To samo robiliście, gdy chcieliście pogrążyć Sandrę i dziecko Nitra. Tworzyliście jakieś obrzydliwe pomówienia w kierunku ich rodziny, które z jego agresją nie miały nic wspólnego. Albo wasze oskarżanie Wardęgi o to, że jest odpowiedzialny za zabijanie zwierząt, bo nagrywał w Psiakobusie rzadziej, niż byście chcieli. To jest p-----c. Ogarnijcie się, serio, bo satysfakcja, którą daje wam doprowadzanie nastolatki do łez za to, że ma przeszłość związkowo-seksualną, świadczy nie o niej, tylko o was.

#patostreamy #danielmagical #nikolamagical #patostreamy #patostreamy
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@bojesieminusow: Jasne, rozumiem. Staram się pokazywać głos, którego nie ma i z którym się identyfikuję: mówię jako kobieta, dlatego na pewno łatwiej mi nakreślać problemy kobiet. Nie mam doświadczenia życia jako mężczyzna - edukuję się w tym temacie, ale wolę oddać głos mężczyznom i raczej udostępniać im przestrzeń, niż mówić za nich. Co do Agnieszki: te słowa były obrzydliwe, ale nie rozprzestrzeniły się tak szeroko jak obecna nagonka. Nie widziałam
  • Odpowiedz
@majakstasko: wiesz co? Weź Ty już s--------j. Przypomnij sobie jak sama zaszczuwałaś osoby, a teraz grasz wielką obrończynię. Dziewczyno, z takim łbem jak Ty masz, to tylko Choroszcz może Cię uratować.
  • Odpowiedz
@majakstasko: Mi chodzi o to, że dla pewnego grona osób jesteś osoba opiniotwórczą aktywistką na rzecz osób doświadczających hetju/przemocy, ludzie zwracają uwagę na to co piszesz i zauważają te problemy, natomiast problemy których nie poruszasz tworzą bańkę która je ignoruję i nadaje tej przemocy/hejtowi niestety płeć.
  • Odpowiedz
  • 0
@bojesieminusow: Myślę, że to szerszy temat: czuję tę odpowiedzialność, ale jestem jedna, w dodatku zajmuję się od lat konkretnie wspieraniem ofiar przemocy seksualnej (większość z nich to kobiety). Zapewne gdybym zajmowała się ofiarami samobójstw, więcej miejsca poświęcałabym mężczyznom, ponieważ to oni w olbrzymiej większości popełniają samobójstwa. To wynik mojej działalności, ale i własnych doświadczeń, którymi staram się dzielić. Nie mogę wszystkiemu poświęcać takiej samej uwagi i znać się na wszystkim
  • Odpowiedz
@majakstasko: jesteś po prostu głupia i prymitywna. Gdyby jej życie było jej sprawą to, po pierwsze nie pokazywała by tego w necie, po drugie to co ona robi zasługuje na najwyższe potępienie to nie jest dobry przykład dla młodych ludzi, którzy ją oglądają. Tylko taki bezmozg jak ty może stwierdzić, że to co się o niej mówi to szczucie. To nie jest szczucie, to prawda. Może ktoś z jej obserwatorów
  • Odpowiedz
@majakstasko: grupa docelowa takich projektów są osoby z takimi problemami, mi chodzi o to, żeby trafić do ludzi którzy o tym nie wiedzą. Ktoś kto nie słyszał o np. gruzińskiej kinematografii albo czymś równie abstrakcyjnym nagle nie zacznie się nią interesować, do póki o niej nie usłyszy od kogoś kto jest mu w stanie o tym powiedzieć i go tym zainteresować albo przynamniej uświadomić, że coś takiego istnieje.
  • Odpowiedz
@majakstasko: to idź i wyślij grubasa do ośrodka uzależnień od internetu na pewno się zgodzi z twoją teorią,dlaczego tego nie robisz bo nie chcesz rąk brudzie swoich ale innymi tak .Nie zmieniaj porządku świata i nie rób nic nie siłę bo dostaniesz w główkę czymś ciezkim
  • Odpowiedz
uwzględniam patostreamerki, które realnie krzywdzą, np. Elę Gawin. A Nikolę obserwuję od początku


@majakstasko czyli pokazywanie dzieciakom, że puszczanie się, szczególnie z obleśnym przemocowym grubasem, za fejm jest spoko pomysłem na karierę, nie jest złe i nie krzywdzi?
  • Odpowiedz