Wpis z mikrobloga

Atal we Wrocławiu buduje osiedle tuż przy dworcu głównym bezpośrednio przy torach. Czy to w ogóle ma jakiś sens, czy życie tam będzie nie do zniesienia przez ruch kolejowy? co uważacie? warte to wogóle uwagi, czy lepiej zupełnie odpuścić przez hałas?

#nieruchomosci #urabnistyka #kredyt2procent #kredythipoteczny #finanse #patodeweloperka #inwestycje
bradiaga - Atal we Wrocławiu buduje osiedle tuż przy dworcu głównym bezpośrednio przy...

źródło: temp_file.png58790037118087309

Pobierz
  • 34
bo cena dobra


@bradiaga: Cena dobra, bo przy dworcu ;D Ja odpuściłem i kupiłem w innym miejscu. Zdarzało mi się spać w hotelach w okolicy dworca i było znośnie dopóki trzymało się zamknięte okna, ale jakoś nie ufam deweloperom, że zachowają podobny poziom wyciszenia no i jednak jakbym chciał sobie wyjść na balkon czy otworzyć okno to już masakra gwarantowana.
  • 1
@JC97 true, raczej trzeba olać, ale mimo wszystko zobaczę i może jakimś cudem akustyka działa akurat w tym miejscu dobrze i nie jest to donośny dźwięk, a jedynie pogłos, chociaż pewnie i tak marna szansa, najważniejsze to się nie nakręcać
@bradiaga Wlasnie tam kupil ziomek i celuje z tym w wwynajem. W sierpniu wrzesniu dal 10k za m2 (wzial 50m2) Jaka cena teraz? Tam jest dziedziniec i mieszkanie mialo okna wlasnie do wewnatrz. Bylem u niego pare razy i jakos nie bylo slychac halasow z ulicy lub od torow. Oczywiscie sa psychiczni ludzie(znerwicowani), ktorzy chca mieszkac w samym centrum i nie slyszec miasta xD Mi to nie przeszkadza akurat. Jesli chodzi o