Wpis z mikrobloga

@klimbim: polskich "arabów" nie nauczysz, że brak negocjacji = brak negocjacji. Oni zawsze muszą choć 5 zł urwać by się potem brandzlować swoją zajebistością handlową.

Jeszcze gorsi są ci co nie wiedzą czym jest negocjacja, bo od razu zadają pytanie "to ile cena ostateczna?" ()

Dlatego ja nauczyłem się już dawno, że cokolwiek wystawiam za oczekiwaną cenę +20%, zaznaczam negocjację, zgadzam się na pierwszą "obniżoną" propozycję Janusza
@klimbim: wystawiam na olx playstation vr1 w wersji drugiej (poprawionej) z zestawem gier za 650zł. Zestaw serio zadbany, w stanie niemal idealnym - cena bardzo atrakcyjna, zestaw wart znacznie więcej, ale zaznaczam że taka cena tylko przy odbiorze osobistym:
-czy jest możliwa wysyłka za pobraniem?
-proszę o przesyłkę olx
-dam 500
-synek jest chętny, ale uzbierał mniej pieniążków. może się dogadamy (synek uzbierał 300zł xdd)
-itd. itp.

Wystawiłem na allegro za
@klimbim: to że na olx jest dużo bezsensownego zachowania to jedna kwestia, ale akurat to jest w dużej mierze winą olx. Informacja o braku możliwości negocjacji powinna być tak samo widoczna/komunikowana jak ta o możliwości negocjacji. Olx domyślnie zakłada brak możliwości negocjacji a ludzie domyślnie są nastawieni na negocjacje.