Wpis z mikrobloga

#danielmagical od czego ta Nikola tak jebitnie wylysiala? Mloda dziewczyna, na tych wczesnych materialach to wygladala jakby byla ze dwie living nad danielem; niebrzydka, co najwyzej karyniasta. Teraz jak ten golum. Co ja moglo tak rozwal8c? Alkohol? Jakies dragi tak wyniszczaja? Mieszanie jednego z drugim? Gowniane geny? Swoje o dragach I alkoholu sie w zyciu dowiedzialem, ale ta jej gwaltowna degradacja mnie zaskoczyla.

Ciezko mi tez uwierzyc, zeby nie bylo zwiazku miedzy jej stanem, a znajomoscia z magicalem, bo na poczatku tej ich relacji wygladala dobrze, a nawet bosko jak na zwierzynskie standardy. I'm dluzej jednak z danielem przebywala, tym wyrazniej sie... rozpadala. #patostreamy
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@duzeelobenc: kurde, no nie moge sie zgodzic. Imho wczesniej wygladala ok. Co do lysienia, to nie jest na wyrost - nawet swiatlo Ci tak nie spoteguje "efektu". Typiara ewidentnie traci wlosy I ma je ponadprzecietnie rzadsze.
  • Odpowiedz
@Returned: zła dieta, alkohol i dragi, częste farbowanie i prostowanie na mokro, stres, słaba higiena. Podejrzewam, że ma też pewnie anemię lub rozwaloną gospodarkę hormonalną. Organizm osłabiony to i włosy. Mi przy częstym farbowaniu, złym żarciu i anemii leciały garściami.
No i też ma odrost. jak oni dowalą sobie te śmieszne filterki kolorowe i wybielające na Sring srongu to tylko to jeszcze bardziej podkreśla XD
  • Odpowiedz