Wpis z mikrobloga

#stomatologia #dentysta #bogacz #pieniadze #polska #gownowpis #jestemkims #wygryw #lekarz
Kurla wyjaśni mi ktoś o co chodzi. Małe miasteczko w sumie sporo dentystów. A terminy na wizytę dwa tygodnie w później kolejna za miesiąc wtf. Chciałbym pozałatwiać kwestie uzębienia w ciągu Max 2 tyg a tutaj takie pieprzenie się. Wyjaśnić mi tutaj ale juz. Miasto 30k i oczywiście mówimy tutaj prywatnie zwykły dentysta wymieniający plomby
  • 15
@mateuszdinozaur: może gastarbeit/emigracja na święta do PL przyjechała i pozaklepywała terminy (?)
U mnie w powiatowym w grudniu koło świąt i latem (gdy dentysta nie jest na urlopie) jest tak samo. Piszę o dobrym dentyście, do którego przyjeżdżają nawet z niedalekiego wojewódzkiego.
@mateuszdinozaur: zawsze możesz się dowiedzieć, ile potrzebujesz wizyt, żeby skończyć leczenie, umówić się na wizyty dzień po dniu lub ciut rzadziej. Część pacjentów, szczególnie pracujących za granicą, tak robi
@Raptrax: Mam do wymiany 6 plomb stare amalgamentowe z dzieciństwa. Nic poważnego tylko chciałbym polepszyć aspekt kosmetyczny. Wszystko inne w porządku. Nom właśnie zależy mi na czasie bo pracodawca wszystko mi opłaca a chce niedługo z tego polskiego dziadostwa wyjechać