Wpis z mikrobloga

Zależy od kręgów społecznych. U mnie w wojewódzkim sporo dziewczyn 18-22 z powiedzmy ,,lepszych" domów z którymi się spotykałem faktycznie nigdy tego
( sprawdziłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
@Tata_Kasi: Jak mam dbać o siebie? Pójść na siłkę? Obecnie planuję kupić olej rycynowy i zadbać o twarz tzn. jakoś podleczyć trądzik i reszte jakichś dziwnych prosaków na twarzy, bo na profesjonalnego dermatologa to mnie nie stać.

Najgorzej to będzie z pewnością siebie bo jestem mocnym spierdoksem i się wstydzę i boję wszystkiego ale mam SSRI elicea antydepresanty na OCD przepisane i one też podobno na fobię społeczną działają to może
nie chce mi się wierzyć patrząc na to z jaką częstotliwością moje rówieśniczki w wieku 18lat chodzą do klubów i na imprezy


@tylkoponsfw: No to uwierz, byłem na randkach z bardzo wieloma dziewicami, i były to dziewczyny właśnie w wieku 17-21 lat, a nie 12-13 lat.
@slabart12:
Z częścią szedłem, z częścią nie.
Oczywiście, nie ma pewności. Jednak dziewczyny nie zdają sobie sprawy, że dziewictwo to atut i dlatego raczej nie zdarza się, żeby nie-dziewica udawała dziewicę.
@podrywacz1: Różnie jest, ja ze swoją ex w wieku nastoletnim czyt. 14-15 lat mieliśmy swój pierwszy raz. Najpierw były palcówki itd Jakie było moje zdziwienie jak wsadziłem bydlaka a nie doszło do przebicia błony, krwi zero nic kompletnie. Przeciez zeby przebić błonę wystarczy ok 5-8cm a dziada mam sporo ponad 10...nigdy tez nie wspominała ze wsadzała sobie jakieś przedmioty zresztą 14 lat to trochę za wcześnie na takie domysły chyba. Boję
@tylkoponsfw

Jak jesteś nieatrakcyjny to się przyzwyczajaj, duża szansa, że wraz z upływem czasu zrozumiesz to i przynajmniej częściowo pogodzisz się z tym, że przegrałeś w loterii genetycznej na co nie miałeś totalnie żadnego wpływu i będziesz podchodził do tego mniej emocjonalnie.
@tylkoponsfw: mam większe problemy niż wkładanie mięsa w mięso. Na dobrą sprawę możesz mieć to samo za kilkaset złotych. A ludzie którzy wmawiają ci że to jakiś "gorszy keks" chcą cię tylko zgnoić żebyś chodził sfrustrowany i oni mieli nad tobą przewagę. Keks to keks i nie ma wielkiej różnicy między tym czy za darmo czy za pieniądze. Za pieniądze tańszy taka różnica.