Wpis z mikrobloga

Najbardziej mnie denerwuję, że każda kobieta w moim wieku czyli 18 prawie 19lat nie jest już dziewicą i uprawiała s--s, a ja jeszcze nie i jestem prawiczkiem.

Często słyszę też rozmowy o tinderze i ile tam simpów nie mają, to też denerwuję.
#przegryw #blackpill #rozowepaski #s--s #tinder
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zależy od kręgów społecznych. U mnie w wojewódzkim sporo dziewczyn 18-22 z powiedzmy ,,lepszych" domów z którymi się spotykałem faktycznie nigdy tego
( sprawdziłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
  • Odpowiedz
@tylkoponsfw: masz czas nadrobić. Staraj się o formę i wygląd, to jak będziesz miał te 21-22 lat to z łatwością bedziesz rozdziewiczał 15-16.
Tylko dbaj o siebie i nie wierz co na tagu piszą
  • Odpowiedz
Najbardziej mnie denerwuję, że każda kobieta w moim wieku czyli 18 prawie 19lat nie jest już dziewicą i uprawiała s--s, a ja jeszcze nie i jestem prawiczkiem.


@tylkoponsfw: To jest absolutna nieprawda. Dziewic w wieku 18-19 lat jest cała masa.

To co piszesz jest prawdą, gdy przesuniemy poprzeczkę na ~23-24 lata.
  • Odpowiedz
  • 0
@Tata_Kasi: Jak mam dbać o siebie? Pójść na siłkę? Obecnie planuję kupić olej rycynowy i zadbać o twarz tzn. jakoś podleczyć trądzik i reszte jakichś dziwnych prosaków na twarzy, bo na profesjonalnego dermatologa to mnie nie stać.

Najgorzej to będzie z pewnością siebie bo jestem mocnym spierdoksem i się wstydzę i boję wszystkiego ale mam SSRI elicea antydepresanty na OCD przepisane i one też podobno na fobię społeczną działają to
  • Odpowiedz
@tylkoponsfw: może patrzysz na te które chodzą. ja znam takie co nie chodzą. tak samo można się zdziwić, bo czasem taka 10/10 imprezowiczka okazuje się, ze ma 18 lat i jest dziewica, a jej koleżanka szara myszka już się pukała z kilkoma i miała starszych chłopaków
  • Odpowiedz
@tylkoponsfw: nie musisz chodzić na siłkę, ale nie bądź gruby. Mimo wszystko wyrób sobie nawyk żeby zawsze schludnie wyglądać, to wystarczy.
Jeśli masz fobie społeczną to nie licz że same leki pomogą, musisz po troszku sam nad tym pracować, wychodzić do sytuacji gdzie musisz mieć z ludzmi interakcje. Małymi krokami ale caly czas
  • Odpowiedz
nie chce mi się wierzyć patrząc na to z jaką częstotliwością moje rówieśniczki w wieku 18lat chodzą do klubów i na imprezy


@tylkoponsfw: No to uwierz, byłem na randkach z bardzo wieloma dziewicami, i były to dziewczyny właśnie w wieku 17-21 lat, a nie 12-13 lat.
  • Odpowiedz
@slabart12:
Z częścią szedłem, z częścią nie.
Oczywiście, nie ma pewności. Jednak dziewczyny nie zdają sobie sprawy, że dziewictwo to atut i dlatego raczej nie zdarza się, żeby nie-dziewica udawała dziewicę.
  • Odpowiedz
@podrywacz1: Różnie jest, ja ze swoją ex w wieku nastoletnim czyt. 14-15 lat mieliśmy swój pierwszy raz. Najpierw były palcówki itd Jakie było moje zdziwienie jak wsadziłem bydlaka a nie doszło do przebicia błony, krwi zero nic kompletnie. Przeciez zeby przebić błonę wystarczy ok 5-8cm a dziada mam sporo ponad 10...nigdy tez nie wspominała ze wsadzała sobie jakieś przedmioty zresztą 14 lat to trochę za wcześnie na takie domysły chyba.
  • Odpowiedz
masz czas nadrobić. Staraj się o formę i wygląd, to jak będziesz miał te 21-22 lat to z łatwością bedziesz rozdziewiczał 15-16.


@Tata_Kasi: Wymyśliłeś to z głowy czy widziałeś takie sytuacje w rzeczywistości a jeśli widziałeś to o jakich latach mowa? 2000? 2005?
  • Odpowiedz
@tylkoponsfw

Jak jesteś nieatrakcyjny to się przyzwyczajaj, duża szansa, że wraz z upływem czasu zrozumiesz to i przynajmniej częściowo pogodzisz się z tym, że przegrałeś w loterii genetycznej na co nie miałeś totalnie żadnego wpływu i będziesz podchodził do tego mniej emocjonalnie.
  • Odpowiedz
@tylkoponsfw: mam większe problemy niż wkładanie mięsa w mięso. Na dobrą sprawę możesz mieć to samo za kilkaset złotych. A ludzie którzy wmawiają ci że to jakiś "gorszy keks" chcą cię tylko zgnoić żebyś chodził sfrustrowany i oni mieli nad tobą przewagę. Keks to keks i nie ma wielkiej różnicy między tym czy za darmo czy za pieniądze. Za pieniądze tańszy taka różnica.
  • Odpowiedz