Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci

Wrzucam do debaty publicznej... czy wy też tak to widzicie?

Widzę tu taką propagandę na tym tagu że szykanuję się zwykłe osoby które po prostu chcą normalnie żyć, a nie koniecznie być rentierami z 10 mieszkaniami na lewarze i jak ktoś coś mówi że jest drogo to od razu narracja be like "jesteś nieporadny życiowo" albo "bo zaradnych stać"

Czy waszym zdaniem szykanuje się zwykłe osoby o "zwykłych dochodach" na tagu? (Samotny 3.4-6k Para 7-10K)
Które nie koniecznie zgadzają się z obecnymi wycenami i nie koniecznie mają zamiar spłacać kredo przez 15-25lat by mieć dach nad głową

???..

  • TAK 51.2% (21)
  • NIE 24.4% (10)
  • CZASAMI 7.3% (3)
  • Czuje dyskomfort i nie udzielam sie tutaj 17.1% (7)

Oddanych głosów: 41

  • 14
@Energydrink czyli większość par, które pracują w Warszawie. W mniejszych miejscowościach nieruchomości są dużo tańsze i też szybko się spłaca.

Nie rozumiem jak można jechać za granicę Dorabiać jak w Polsce jest łatwiej xD
@majkel88: ja też mogę zażądać za moje auto miliony monet, a czy znajdzie się głupi by je kupić to inna kwestia. Sam jestem świadkiem. Że to co raz wystawione na otodom, nie bedzie zmieniane.... otodom zbiera dane o wystawionych mieszkaniach i pośrednicy wiedzą że jak teraz nie wprowadzą niższej ceny to na otodom łyknię taką i tyle.... Ja chodziłem hobbystycznie w styczniu oglądać sobie takie ewenementy :)
E.....k - @majkel88: ja też mogę zażądać za moje auto miliony monet, a czy znajdzie s...

źródło: 150k

Pobierz
@bradiaga: w 2030 to moze na zadupiach, gdzie nikt nie chce mieszkac. Juz widze, ze tanieja kawalerki w Krakowie obok komunikacji miejskiej albo w Warszawie obok metra ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)