Wpis z mikrobloga

  • 0
@BoroPrimorac Za PISu mam wyższą wypłatę. A wiesz dlaczego? Bo jest, #!$%@?, inflacja w #!$%@? i pracodawca musiał podnieść wszystkim, bo by mu ludzie #!$%@? robić gdzie indziej.
A i tak stać mnie na coraz mniej, bo muszę finansować pierdylion darmozjadów, którzy żyją za moje podatki.
@BoroPrimorac: U mnie tak samo, za Tuska zarabiałem psie pieniądze i ledwo mi wystarczało na przeżycie w mieście wojewódzkim a za PiS teraz stać mnie na wszystko, jeżdżę na wycieczki zagraniczne parę razy w roku, jem w dobrych restauracjach, sam się utrzymuję i sporo oszczędzam

A może to dlatego, że 1 pracę dostałem w 2014 a potem ją parę razy zmieniałem i dostałem parę podwyżek po drodze xD
żeby nie pracować za 5 zł/h


@BoroPrimorac: ale wzrost zarobków w Polsce to żadna zasługa PiSu. W 2007 jak rządził PiS to pracowales za 2.5 zł/h, więc Tusk podwoił twoje zarobki i było ci źle?

Wzrost zarobków to zasługa tego, że Polska to kraj rozwijający się, ale teraz PiS zniszczył jego rozwój, a zarobki z powodu inflacji spadają. Taka różnica.
@BoroPrimorac: za Tuska mogłem sobie pozwolić jedynie żeby na mieście #!$%@?ć chińczyka, za PiS wyjście 3x w tygodniu do fajnej restauracji nie jest dla mnie żadnym problemem finansowym. Co prawda za końców rządów PO byłem zwykłym licealistą który dostawał kieszonkowe od starych a teraz jestem po studiach i mam stałą pracę ale wnioski zostawiam wam ( ͡° ͜ʖ ͡°)