Wpis z mikrobloga

#danielmagical Ok tak zupełnie serio to była wczoraj sonda i prawie 50% idiotów zaznaczyło, że chce patologii na strimie i szczerze to wstyd mi za takich ludzi. Nawet dla "beki" zaznaczając tak, bałbym się że mi ręka uschnie.

Pytanie do normalnych ludzi, bo tyle się słyszy o tej patologii. Macie jakiś pomysł jak pomóc Mariuszowi ?

Tylko nie piszcie żeby im nie zamawiać alko, bo Mariusz ma na koncie (jeśli mu doszedł ostatni przelew na 2k ) 7k, więc jak skończy mu się alko oraz tytoń i jak wytrzeźwieje trochę to w końcu pójdzie wreszcie do banku i sobie kupią. Brak alko jedynie będzie wtedy gdy nie będą mieli żadnych pieniędzy na koncie.

Tylko realne propozycje, jak można pomóc Mariuszowi skoro on żył tak już przed strimami tak mówił Baobab. Tylko zamiast wódki i spirytu pił F16, a zamiast ananasów, arbuzów, maca, pizzy,kebabow, sledzikow, konserw , chrupkow jadl tylko chleb z koncentratem pomidorowym. Spał podobno tyle samo.
  • 9
@tymczasowyy1: odpisałem Ci w komentarzu już, także nie wiem czy na poważnie chcesz coś zrobić czy tylko tak se pogadać?

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Toruniu
Kontakt:
56 611 84 54 (sekretariat Wydziału Zdrowia i Polityki Społecznej) od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30, w czwartki w godz. 16.00-19.00

Wniosek powinien zawierać podstawowe informacje dotyczące osoby, której on dotyczy (imię, nazwisko, adres zamieszkania, stopień pokrewieństwa lub powinowactwa, adres do korespondencji
@tymczasowyy1: ja widzę jedno wyjście najlepsze dla wszystkich, dać (zmusić bardziej) Mariuszowi wytrzeźwieć, odpocząć, przede wszystkim kurrrwa wyspać się xD. A dalej niech sam chłop decyduje