Wpis z mikrobloga

Ale Biedronka i Lidle teraz lecą w kulki niesamowicie i podbijają sobie ceny.
Serek Pątnicy -u mnie na wsi 3,69 zł w Biedronce 4,49 zł
Kawa MkCafe 500g u mnie na wsi 24 zł -w Biedronce 30 zł
Ser żólte w kawałku u mnie na wsi ceny mają normalnie jak w Biedrze w promocji.

Ludzie z przyzwyczajania chodzą bo kiedyś było taniej a zwykłe małe osiedlowe i lokalne sklepy są teraz konkurencyjne i wiele produktów mają taniej niż wielkie sieci dyskontów.

#inflacja #polska #gospodarka #ekonomia #biedronka #lidl #patologia
ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl - Ale Biedronka i Lidle teraz lecą w kulki niesamowic...

źródło: 7h9tsd

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
biedra jest stosunkowo droga, mam wrażenie, że w carrefurze jest takiej i jest więcej sensownych promocji, nie tylko na żarcie, ale i zabawki, czy małe agd
  • Odpowiedz
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Chyba kiedyś na wykopie ktoś sugerował że sklepy robią teraz to co pod koniec roku robił Orlen. Bodajże do końca czerwca jest zerowy vat na żywność. Sklepy mogą teraz sztucznie zawyżać ceny żeby po przywróceniu vat-u ich nie podnosić.
  • Odpowiedz
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Przecież tak było od zawsze, dla tego ludzie po kilku marketach kupują. Sam pamiętam jak kupowałem jagera 0,5 kiedyś i między kaufem a kerfem 20 zł różnicy na butelce było a sklepy obok siebie dosłownie xD Do tego trzeba brać pod uwagę, że mamy święta zaraz więc ceny niektórych produktów celowo są zawyżane jak karpie przed wigilią
  • Odpowiedz