Wpis z mikrobloga

@maegalcarwen: Nie lękam się (sic!). :D

@smiech2 Niby to tylko #glupiewykopzabawy ale życzę kolejnych udanych edycji i wygranej w sztafecie 8-10 prac. :D Sobie też, bo już ostatnio było nas niewiele.

Co do tematu. Zachęcam jeszcze, żeby ktoś skrobnął coś. Niby temat jak z przedszkola ale przecież można podejść do niego z jajem. :P

1. dzień wiosny https://pl.wikipedia.org/wiki/20_marca
Do wielu rzeczy można nawiązać, nie tylko kwiatuszkuf i bazi czy innej dzięcielinej
Niby temat jak z przedszkola ale przecież można podejść do niego z jajem


@gascoigne: temat nie jest jak z przedszkola. Ale by zrobić coś z głębią i przekazem a nie dźewko kololowe jak przedszkolak to czeba juz naprawde umic
czeba juz naprawde umic


@Theo_Y: Obejrzałem (fakt, że trochę przeskakując) filmik na YT jak się rysuje pejzaże akrylami. Więc jak teściowa przyjedzie na święta, to może znajdę dość czasu by sobie sztalugę rozstawić i się zabrać za akryle, które dostałem od Mikołaja pod choinkę.
@smiech2: nie miałem na myśli pejzażu. A raczej scenę rozwojową, niekoniecznie poważną aby też nie przesadzać z tym klasycznym patetyzmem takiego typowego obrazu. Ale coś z symbolami. To by mogło zagrać. Taki temat to nie musi być kwitnąca wiśnia czy jabłoń na tle zielonej trawy