Wpis z mikrobloga

#dragonball
W sumie to nie wiem czego się spodziewałem po tym ostatnim filmie… ale był przeciętny.
Jedyne co fajne to ze vegeta w końcu pokonał tego przygłupa chciaz chyba do końca nie wiadomo przez ten jego głupi uśmieszek na końcu..
A cell turbo słaby.
Pomysł z Orange piccolo ciekawy ale jednak uważam ze DB skończył się na Z. Ew GT dla rozrywki bo jest tam Pan - jakoś zawsze miałem do niej sentyment.

Jakie jest wasze zdanie?
  • 3
@qwelukasz: Tak jak DBS nie lubię to ten film mi się akurat podobał. Odgrzewany Cell, formy z tyłka - wiadomo, jak to w Super, ale film sam w sobie był fajny i z ciekawymi postaciami Hedo i robotów. Podobał mi się o wiele bardziej od Broliego. Co do Piccolo to pomysł fajny, ale sposób w jaki otrzymał tę formę był kretyński do bólu.
Ew GT dla rozrywki bo jest tam Pan - jakoś zawsze miałem do niej sentyment.


@qwelukasz: Tymczasem dla większości to właśnie Pan jest jednym z głównych powodów, dla których GT zostało tak znienawidzone - oczywiście tuż obok płaskiej jak deska fabuły, pomijając baby arc, z rozwiązaniami napisanymi na kolanie, byleby się sklejało.
@qwelukasz: Dragon Ball się skończył się na 23 turnieju Tenkaichi Budokai, reszta to jakiś wysryw o kosmicznych chłopach którzy drą mordę aby być silniejszym ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jedynie Muten Roshi - jakoś zawsze miałem do niej sentyment.