Wpis z mikrobloga

Orientuje się ktoś, czy jakbym chciał kupić na firmę dwa Macbooki (Air i Pro, najniższa "sklepowa" cena za oba jaką znalazłem to ~14.5k PLN w sumie), to czy mogę coś ugrać u resellerów w kwestii ceny?

Ja wiem, że to nie jest jakieś zamówienie korporacyjne, żeby negocjować niewiadomo co, ale może mają jakiś standardowy bufor na takie okazje?

#apple #macbook #programista15k
  • 10
Orientuje się ktoś, czy jakbym chciał kupić na firmę dwa Macbooki (Air i Pro, najniższa "sklepowa" cena za oba jaką znalazłem to ~14.5k PLN w sumie), to czy mogę coś ugrać u resellerów w kwestii ceny?


14.5k

Apple

Ugrać coś


@Regis86: Ciesz się że odliczysz VAT i może dochodowy jak nie jesteś na ryczałcie xD
Reselllerzy często mają wyższą cenę niż jakieś promocje w MM czy innym takim, więc lepiej wyjdziesz kupując na promocji z cashbackiem jakimś
@pekak: Wszystko zależy od sprzedawcy: w przeszłości dostałem 5% zniżki od już całkiem niezłej ceny za Della, bo kupowałem dwa laptopy jednocześnie, z czego jeden był nieco starszym modelem. Więc tu nie chodzi o rozmiar zamówienia sam w sobie, tylko o to, że niektórzy sprzedawcy mają po prostu taką możliwość i zależnie od tego jaką dana firma ma politykę wynagrodzeń mogą chcieć z tej opcji skorzystać (bo np. podnosi im wyniki