Wpis z mikrobloga

Lewica kiedy żąda wprowadzenia w Polsce małżeństw i adopcji dzieci przez LGBT: moja sypialnia moja sprawa, nikt nie ma prawa decydować o tym z kim się wiąże, to moja personalna decyzja!!!

Lewica kiedy Mentzen proponuje wprowadzenie dobrowolnej możliwości zawarcia nierozerwalnego małżeństwa (za zgodą obydwu małżonków): nieeee! kAtoSZurY! jak śmiecie decydować o waszym prywatnym życiu łee xD nie możecie wiązać się na takich zasadach jakie wam się podobają hrum łee!

#bekazlewactwa #4konserwy #neuropa #konfederacja #polityka
Pobierz jaszczurki - Lewica kiedy żąda wprowadzenia w Polsce małżeństw i adopcji dzieci przez...
źródło: 296-2965378_crying-wojak-png-download-crying-angry-rage-face
  • 25
@jaszczurki: Zobacz, nawet dostrzegłes hipokryzję Mentzena w swoim poście i prawie już zrozumiałeś, dlaczego właśnie za to go jedziemy. Jeszcze trochę i może całkiem uznasz, że to może jednak bardziej #bekazmentzena niż #bekazlewactwa. No w końcu znany homofob, którego miniony zawsze używały argumentu "państwo nie powinno w ogóle udzielać małzeństw" w odpowiedzi na postulaty ruchów LGBT, teraz nagle uwaza, że jemu się należy nierozerwalne (tzn nierozerwalne przez państwo, przez biskupa