Wpis z mikrobloga

no dobra ale z tego co zrozumiałem to to jest bardziej samodzielna praca nie? W sensie każdy się zajmuje kompletacją swojego zamówienia. Nie ma pracy w grupach


@viciu03: Akurat order picking jest idealny, jak cię ludzie już wnerwiają. Chodzisz sobie między półkami i nawet jakbyś chciał pogadać, to zbytnio nie masz jak.
Na packingu to co innego.
  • Odpowiedz
@viciu03: nie wiem to nie dla mnie, gdybym moze 8 lat temu tam wyjechal i juz mial mieszkanie to na pewno jako kraj do zycia na wlasnym lokum wydaje sie fajny bo jest duzo mozliwosci ale nie teraz w dobie gdzie ceny mieszkan sa ciezko dostepne i cholernie drogie. A co z tego ze moze i w pracy fajnie jak na domkach agencyjnych spartanskie warunki to nie dla mnie. Zycze powodzenia,
  • Odpowiedz
  • 0
@tarushiba: a czym się order picking od packingu różni? Bo z tego co wiem to order picker zarówno kompletuje zamówienie jak i ustawia je na paletach, więc też pakuje poniekąd
  • Odpowiedz
@viciu03: Order picking - zbierasz zamówienia, packing - pakujesz zamówienia. Zależy od firmy, bo to o czym mówisz to pewnie taki Albert Heijn czy podobne tego typu rzeczy gdzie rozsyłasz paczki do sklepów.
A są magazyny gdzie picking i packing to dwa zupełne inne działy. Picking przesyła (np. na linkach) touty z zamówieniami. Na packingu często stoisz przy jednym stanowisku (więc stoisz często obok ludzi) i pakujesz do odpowiednich kartonów, zabezpieczasz
  • Odpowiedz
  • 0
@tarushiba: a to ciekawe. W sumie fajnie by było trafić do firmy gdzie naprzemiennie bym co jakiś czas zbierał a co jakiś czas pakował. Albo właśnie do takiej firmy, w której kładzie się zamówienia na palety i zamówienia są paletowe
  • Odpowiedz