Wpis z mikrobloga

@Zakretka21: Mi się podobają generalnie, ale sam bym sobie nie zrobił i dziewczynę też bym wolał bez. To taki typ rzeczy, które podobają mi się do popatrzenia u innych. Tak samo jak np. piercing, glany, czy kolorowe włosy. Fajne to wszystko, ale jak dla mnie trochę za bardzo rzuca się w oczy i przyciąga niepotrzebnie uwagę. Nie lubię skupiać na sobie uwagi.
@Zakretka21: No raczej, ale jak ktoś już napisał wyżej " Ładnej we wszystkim ładnie " Ale zauważ że dodajesz ten post na portalu gdzie większość normalnych użytkowników odeszła wraz ze świetnym wprost wspaniałym startem #wykop20 . Więc zostali tu incele którzy ukamieniowali by każdą "p0lke" że śmie śmieć jakieś wymagania od chłopa. I najlepeij jakby była dziewica xD
@Zakretka21: tatuaż to oszpecenie się. Jest jak wielki napis na czole: tak, podejmuje pochopne decyzje, tak mam słabą wolę, tak zrobię wszystko by upodobnić się do chwilowej mody, jaka aktualnie panuje na instagramie.

Ciekawe dlaczego tylko brzydkie, wybrakowane kobiety się tatuują? Dlaczego tak rzadko można spotkać wydziaraną ósemkę czy dziewiątkę? Nie wiem, ale się domyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zakretka21: estetycznie nie podobają mi się, a najgorzej chyba na Delikatnych azjatyckich ciałach wyglądają. Za tatuaż dobry trzeba dać kilka tysięcy, polki zazwyczaj tyle nie mają i później chodzą z takąszarą breją. Najsłabiej to wygląda jak zrobią na udzie i latem krótkie kiecki wyciągają szafy. Wygląda to jakby siniak/brud/narośl skórna wychodziła. Bleh