Wpis z mikrobloga

@Zakretka21: jeśli kobieta jest ogólnie zadbana to tatuaże są na plus, dodają charakteru, natomiast jeśli kobieta jest gruba, brzydka itd, to niespecjalnie.
Jak dla mnie tatuaż jest Ok jeśli masz już wszystkie najważniejsze sprawy w życiu poukładane, zostało ci trochę kasy to jako wisienka na torcie dorzucasz sobie.
@Zakretka21: Nie mam nic przeciwko kobietom z tatuażami i naprawdę nie interesuje mnie jak długo siedziały w więzieniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak serio to poznałem pewną koleżankę, która ma trochę tatuaży i jest naprawę sympatyczną osobą, a czy ma tatuaże czy też nie, to właściwie bez znaczenia jak dla mnie. Niektóre nawet są ciekawe i mają rownie ciekawą historię. Chociaż ma też i brzydkie tatuaże
@Zakretka21: Mi się w ogóle nie podobają tatuaże na ludziach, więc na kobietach też nie. Tatuaż na skórze wygląda dla mnie nieestetycznie, jakby ktoś był pobazgrany mazakiem. Jak dziewczyna ma mało widoczne tatuaże to jakoś przeboleję, ale czym więcej i czym większe, tym większa szansa, że ją na podstawie tego odrzucę.